Zoeva

Ár:   €18   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2020. április 22.

Ár:   €18
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Lágy, szintetikus szőrből készült alapozó ecset púder alapú arc termékek felviteléhez és eloszlatásához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

danyadi77

2021. április 17.

Nagyon szeretem az ilyen típusú ecsetet, és a Zoeva minőségében még sosem csalódtam. Akkor használom, ha épp ahhoz van kedvem, hogy bedolgozzam a folyékony alapozót a bőrbe. Nekem sosem csíkoz, de egy nedves szivaccsal végigmegyek azért rajta. Bár az ilyen ecseteket valóban nem könnyű tisztítani, ezt egy fokkal jobban sikerül,mint az Evana hasonló ecsetét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 17.

svivko

2021. február 9.

Szerintem nem érdemes a 110-es ecsettel összehasonlítani, sokkal inkább a 102-es silk finish-sel nekem ez utóbbi az alfája és az omegája az alapozásnak.

Szuper minősege és mérete van. Egyetlen problémám van; lehetetlen takarítani. Illetve nem az, de irtó macerás az összes többi ecsethez képest. Kialakítása miatt egyébként.
Érdemes (mint minden más ecsetet - kiváltképp ha krémes terméket használunk) 1-2 használat után kimosni, mert különben csíkoz.

Ajánlom, persze, de szerintem a 102-es felhasználóbarátabb, ez inkább poralapozókesetében lenne a befutó, ha a kettő között kell választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Kamea

2020. november 10.

Én úgy érem el a legtermészetesebb eredményt, ha az alapozóból kevés terméket oszlatok el nagy ecsettel az arcon. Ez az ecset teljes mértékben megfelel erre a célra. Nagyon szépen, lágyan, és egyenletesen teríti a krémet. Újabban sokkal jobban kedvelem, mint az ikonikus Zoeva 110-et.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.