Zoeva

Ár:   €19.50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2022. április 19.

Ár:   €19.50
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Természetes és szintetikus szőrökből készült szuperpuha, selymes highlighter ecset. Kontúrecsetként is használható.

Ár: 7500 Ft + pk. , Eladó: clara12
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel / előre utalás + foxpost, MP

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 9.

Szeretem, ha egy ecset multifunkcionális, és a 105-ös is ilyen. Feliratozás szerint highlighterhez, pirosítóhoz és kontúrozáshoz lett kifejlesztve.
Tapasztalatom alapján a szem alatti terület púderezéséhez is remekül használható. Azoknak - a hozzám hasonló - ecsetmániásoknak ajánlom, akik a kis precíziós különbségek miatt hajlandók áldozni egy ecsetre és folyton kutakodnak, hajtja őket a még nem próbált ecsetek iránti kíváncsiság, egyébként pedig nyilván lehet nélküle is létezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Csillampor26

2019. január 17.

Nem szeretnék ünneprontó lenni, de közel sem vagyok elégedett vele. Krémes highlightert lehetetlen vele foltok nélkül felvinni. Por állagú highlighterrel használva az összes apró egyenetlenséget kiemeli az arcomon (huda, mac, becca termékeknél is, amik amúgy nem csináltak még ilyet). Nekem erre a funkcióra valahogy túl tömött és kemény. Amire működik, az a szem alatti púderezés. Arra tökéletes, de ez nem nagy karrier, mivel ezt minden harmadik ecsetemmel meg tudom tenni. A minősége a Zoevahoz híven tökéletes, nem hullik a szőre, fehér színe ellenére mosás után nem mutat semmi elszíneződést. Nem rossz, de számomra haszontalan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Chrissy

2017. szeptember 11.

Svivko extra darabjára csaptam le, ezúton is köszönöm! :) Ez egy nagyon jó vásárlás volt. Imádom ezt az ecsetet! Teljesen új dimenzióba helyezte a highlighterezés fogalmát nálam.
Őszintén szólva korábban már olvastam erről az ecsetről itt, meg valami blogon is, és el nem tudtam képzelni, hogy miért magasztalnak ennyire egy rakás szőrt egy bot végén. Viszont gondjaim akadtak a csudaprofi highlightereimmel, sehogy nem tudtam őket szépen felvinni. Őszintén? Mindenféle ecsetet használtam hozzá, ami a kezembe került, meg latex szivacsot...De egyik sem volt az igazi. Túl sok vagy túl kevés került a bőrömre, nem olvadt bele a fény a sminkembe, beauty blenderrel pofozgattam hosszú percekig a fejem, hogy igényesen nézzen ki a sminkem. Ekkor úgy döntöttem beruházok egy profi cuccra, különben minek öltem annyi pénzt a profi highlighterekbe?
És jött az új dimenzió. Ez az ecset gyönyörűen veszi fel az anyagot, mindegy, hogy az melyik márka vagy milyen állag. Puha, simogató szőrei vannak. Tökéletesen felvihető vele a highlighter, úgy, hogy oda már beauty blender sem kell. Tökéletesen működik, valahogy úgy viszi fel a port, hogy az nem lesz poros hatású. Valahogy úgy viszi fel a krémes anyagokat, hogy nem tűnnek maszatnak a fejemen. Valahogyan pont annyi adagot visz fel, hogy az szép, igényes kinézetet ad. Nem tudom eddig hogyan élhettem nélküle. A highlightereim is imádják. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Ttamara

2017. július 5.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet, puha, kellemes használni.Különösen púderezéshez vált be, de pirosításra is megfelel akár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

svivko

2017. április 28.

A gondosan összeválogatott ecsetgyűjteményem közül a kedvencem ez az ecset. Annyira, hogy rögtön kettő is kellett belőle.
Magam is írtam párszor, hogy a RT ecsetek így, meg úgy puhák, de ha azok puhák, ez az ecset nem evilági puhasággal rendelkezik. Tömöttsége tökéletesen rendben van, és a fehér szőröcskéket még egy krémpír sem fogja be hosszútávra.
Heti mélytisztítás mellett nem veszek észre semmilyen elhasználódást, szőrhullást.
Mindenféle orcatermékre használom, pír, krémpír, bronzer, highlighter, kontúr simaliba vele.

Ha valaki most ismerkedik a márkával, és nemigazán szeret óriási ecsetekkel pirosítani,vagy szereti játszani a highligh-tal (enyhe, vagy tükörfényes), szívből ajánlom, hogy ezt ne hagyja ki a kosarából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

ercsike76

2016. június 7.

Itt kell megjegyeznem, hogy az összes Zoeva ecset KITŰNŐ minőségű!!!
Nekem ez van meg (csak a rose gold színben), sok kistesójával együtt, kontúrozni szoktam vagy a szem alatti púderezést oldom meg vele. Pihepuha, selymes, nem hullik a szőre (egyiknek sem), nem karcol. Highlighterhez nekem egy túl tömör, ahhoz kisebb fejűt de fluffy-bbat használok.
A szállítási kts nem vészes, és pár nap alatt ideér (német a cég), bátran ajánlom én is! Persze, hogy 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Itt kell megjegyeznem, hogy az összes Zoeva ecset KITŰNŐ minőségű!!!

Csillagpor123

2015. július 25.

Mindennap használom. Annyira szépen és természetesen tudom vele felvinni a highlightert, hogy nem hiszem, hogy fogok még életem folyamán másik hasonló ecsetet venni. Nagyon puha is. Extra érzékeny a bőröm és ez fontos szempont nálam . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Ildie

2015. február 28.

Ezzel a világosítást szoktam csinálni, nem mindig kimondottan a highlightert, néha csak a szemem alá/köré egy kis világosabbat, elég kicsi hozzá.
Csillámcuccokkal is szépen bánik, szeretem és használom is minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Csillámcuccokkal is szépen bánik, szeretem és használom is minden nap.