Zoeva

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Ecsetek

Szuper puha vegán púderecset.

Zoeva 106 Powder Púderecset (és 105, 122, 125)
Ár: 5300 , Eladó: peg
Állapot: Új, használatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Győr belvárosában személyesen / foxpost (+ktg.)
4900Ft Zoeva 106 Vegán Powder Púderecset
Ár: 4900 Ft , Eladó: svivko
Állapot: Új, dobozos , Helyszín: Budapest, XXI. kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (IX., XX., XXI. kerületben), ajánlott posta 900Ft / Foxpost 1090Ft

hambi

2019. július 8.

Loose powder-hez tökéletes. Belemártom, felfordítom a fejét, tenyeremhez ütögetem alulról a nyelét és az egész arcomra elég, söt még marad is az ecsetben. Nagyon puha és tartja a formáját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Csillampor26

2019. január 17.

Mindent tud amit elvárhatunk egy púderecsettől. Nem foltoz, puha, elég tömött, szinte simogat felvitelkor. Az összes Zoeva ecsethez hasonlóan kifogástalan minőségű, könnyen tisztítható, egyáltalán nem hullanak a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

BTLaura

2018. december 15.

Maga a termék nagyon minőségi, puha, szuper érzés használni, viszont egyetértek azzal, hogy a forma nem a legszerencsésebb és lehetne egy picivel nagyobb is. Túl tömött és túl íves a finom átpúderezéshez a teljes arcon. Másra még nem próbáltam, de gyanítom a koncentráltabb felvitelben jobban teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

movedtoaustria

2017. április 28.

Legjobb ecsetek, megvan egy egész szett kb 25 db-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Legjobb ecsetek, megvan egy egész szett kb 25 db-os.

svekits

2016. október 28.

Én ezzel az ecsettel nem tudok mit kezdeni. Az ebelines púder ecsetem sokkal jobb. Púderrel nem rossz, de van jobb is olcsóbbért. Próbáltam bronzosítóval is, azt tök foltosan vitte fel (egyébként a púdert is foltosan viszi fel). Puhának puha, de elég tömör, nem nagyon mozog, hajlik a szőr, és egy helyre koncentrálja a terméket, ami egy ekkora ecsetnél szerintem elég gáz, púder ecsetnek jobban szretem a szellősebb "fluffy" ecseteket.. Nyilván azért használok nagy púder ecsetet, mert nagy felületet akarok púderezni nem csak az ecset kikerekített tetejével akarok bohóckodni. Egyébként a Zoevától megszokottan nagyon szép, masszív, minőségi ecset, nem hullik, puha a szőr is, de nekem személy szerint nem praktikus a formája meg a kialakítása, így nagyon ritkán nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Nancika

2016. augusztus 18.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc púder ecsetem. Eleve, az előttem szólókhoz hasonlóan, még én sem csalódtam soha a márkában. Sőt, még a Zoeva hamisítványai is kiemelkedőek az összes hamisítvány közül - legalábbis van olyan Zoeva készletem az eredetiken felül, ami alis, és az is zseniálisan alakít, bár érezhető a különbség, ha mondjuk ezzel összevetem, mert ez valami hihetetlen. Gyönyörűen lehet vele dolgozni, szeretem használni. A végeredmény pedig magáért beszél. Én alapvetően eddig három púderrel próbáltam/használom: Dr. Hauschka transzparens púderrel, Alverde Mineral Púderrel és Alverde Kompakt Púderrel, és eddig mindegyikkel nagyon profin működött együtt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

missy89

2016. május 28.

A Zoeva ecsetekben soha nem kell csalódnom, fantasztikus ez is. Nagyon puha, pont megfelelő nagyságú, csak néhány mozdulat és kész is vagyok a púderezéssel. Többféle márkájú púderrel is próbáltam már, mindegyiket szépen eldolgozza, teljesen természetes lesz a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Ildie

2015. január 27.

Nagyon nagyon puha. A 101-es fehér színű púderecsetnél kicsit erősebb a tartása, de ez sem az az arcbadöngölős darab. Szépen felveszi az anyagot, majd a bőrre leadja. Több, mint fél éves, és még nem hullott ki belőle szőr. A spriccelős alkoholos dologgal nem jön ki belőle az anyag, csak a felületét fertőtleníti, de samponnal könnyen mosható, viszont a száradása elég sokáig tart. Méretre kellemes, lehet ennél sokkal nagyobb és tömöttebb ecseteket is kapni, ez olyan pont nem nagy, nem kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.