Zoeva

Ár:   €14   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   €14
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Igazi multifunkciós ecset. Taklon szálakból készült. Kiváló nagyobb kiterjedésű korrektorozáshoz, krémes kontúrhoz, pirosítóhoz, de porokhoz is kiválóan lehet használni.

mlexa

2019. november 8.

Bronzosító, pirosító és highlighter felvitelére alkalmas, valóban szépen el lehet vele dolgozni a por állagú termékeket is. Viszont nekem az alapozómmal (DW) egyáltalán nem jött ki jól, pedig alapjáraton ez miatt vágytam rá. Csíkozta össze-vissza az alapozót, és rengeteget elnyelt belőle. Olyan ronda finishe még sose volt az alapozómnak, mint ezzel. Más alapozóval is próbáltam, de azt is csak nyelte magába, és nem lett szép az összkép. Szóval alapozásnál maradok a szivacsnál, nálam erre nem működött. Viszont a többi célra tökéletes, szóval 3 ecsetet ki tudok váltani vele. Örülök, hogy a kollekcióm része, viszont ha egyszer tönkremegy, biztos nem veszem újra, mert arra nem tudom használni, amire igazán szerettem volna, szóval valahol csalódtam kicsit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Kamea

2019. október 28.

2019. 10. 28. Update: Eddig kontúrhoz vetettem csak be, de egy ideje használom alapozó felviteléhez is. Számomra egy élmény dolgozni vele! Arra siklik, amerre vezetem, bebújik az arcom legkisebb szegleteibe is. Hibátlanul veszi fel és adja le a festéket, amit finoman, egyenletesen lehet vele eldolgozni az arcon.

2019. 09. 30. Egy kedves Krémmániás ismerősöm javaslatára vásároltam meg. Mivel régóta vágytam már egy (de inkább több) Zoeva ecsetre, így Ő lett az első ecsetem tőle. Rose Golden árnyalatban rendeltem meg. Már a megjelenésén, kidolgozásán is látszik, hogy míves darab. Látszik, hogy a gyártás során odafigyeltek az apró részletekre. A méretének láttán először megijedtem, mivel kontúrozáshoz szántam, és attól féltem, hogy ahhoz túl kicsi lesz. Egy rendkívül tömött, mégis puha ecset, ami hatékonyan veszi fel az anyagot, majd pedig ugyanilyen hatékonyan is adja le, miközben tökéletesen ráfekszik az arcra munka közben. Gyönyörűen el lehet vele dolgozni a kontúrpúdert az arcon. A homlokrészre, illetve az állkapocs alatti területre is ideális méretű, az orrcsont két oldalán pedig az ecset oldalával szoktam dolgozni. Ha nagyon tüzetesen megvizsgálom, akkor én egy nagyon enyhe nyúlványban, csücsökben látom az egyik oldalon az ecset fejét végződni, nem látom teljesen gömbölyűnek. De az is lehet, hogy ezt csak bebeszélem magamnak, nem tudom. :) Nem mondom, hogy zökkenőmentesen indult a kapcsolatunk, de mára már szépen összeszoktunk, és az egyik hűségesen szolgáló katonám lett a reggeli készülődések során.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 28.

skin

2019. október 20.

Lisa Eldridge kezében láttam meg először és tudtam kell nekem igaz van ennek már egy jó éve is.
Ha kevés időm van akkor mást választok az alapozáshoz, ellenben ha van időm akkor csak ezt. Nagyon tömött fejű ecset így szinte nem nyel el egy cseppnyi alapozót sem. Mindenhová befér orr mellé szem alá így gyerekjáték vele dolgozni. Kontúrozáshoz pedig egyenesen kötelező darab olyan pontos munkát végez. Viszonylag reális áron elérhető, igaz idehaza még nem vagy csak én nem tudom hol kapható? Ha valaki tud egy jó lelőhelyet ne habozzon megosztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 20.

Natalie

2019. október 4.

Évekkel ezelőtt kezdtem gyűjteni a Zoeva ecseteket,szinte az összes tőlük van már,egyértelmű,h elégedett vagyok velük. Anno a RT ecseteit vettem,hát ezek szerintem sokkal jobbak. A 110-es ecsetet alapozó,BB krémhez használom,hiába több a meló vele,nagyon bevált. Mindenhova odaférek vele és nagyon vékony rétegben is tudom teríteni a festéket. Csak fekete nyéllel veszek ecsetet,ennek kizárólag az ízlésem az oka,de ebből az ecsetből vettem még egyet más színben is. Ha választanom kéne a kollekciómból,akkor 2 ecsethez ragaszkodnék. Ehhez és egy szintén Z satírozóhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Terkabarka

2019. július 29.

Poralapozót használok, így alapozásra nem ezt használom (kontúrozáshoz és pirosításhoz sem), ellenben a szemem alá (és a szemhéjamra) korrektorozni tökéletes. Annyira kézreálló, a feje pont jó, nem túl vaskos, nem is túl pici, puha de mégis elég tömött, egyszerűen imádnivaló ez az ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 17.

A recept: add Lisa Eldridge kezébe és ikonikussá teszi! Sőt, aki megnézi a videóját, másnaptól ácsingózik utána. Hát ez alól természetesen én sem vagyok kivétel, de már itthon szeretgethetem vágyam tárgyát.
Na ez az az ecsetforma, ami nem robosztus, nem kicsi, nem nagy, hanem úgy ahogy van, ideális.
Nagyon tömör, de ugyanakkor puha is egyben, amikor az ecset az arcunkhoz ér.
Ebben hasonló, mint az E.L.F. SELFIE READY POWDER BLURRING ecsete.
Olyan szépen bemutatta @scorpionqueen, csak hevesen bólogatni tudok rá.
Most még csak egy példányom van belőle, de lehet, hogy Harpagonként még egyet betárazok, hogy örök élet+2 napig szolgáljon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 17.

Nagyon tömör, de ugyanakkor puha is egyben, amikor az ecset az arcunkhoz ér.
Ebben hasonló, mint az E.L.F. SELFIE READY POWDER BLURRING ecsete.
Olyan szépen bemutatta @scorpionqueen, csak hevesen bólogatni tudok rá.

hambi

2019. július 8.

Tényleg multitasker. Púderezésre szoktam használni orrtönél vagy highlighterhez. Kompakt és praktikus. Még alapozó felviteléhez is használhatják, pl Lisa Eldridge.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

scorpionqueen

2019. január 16.

Nem tudom, mióta használom csak ezt az ecsetet alapozásra, egyszer csak azon kaptam magam, hogy fogalmam sincs, mikor nyúltam máshoz. Talán tavaly nyáron, de akkor is csak azért, mert siettem. Finoman, csendben taszított a háttérbe minden mást. Pedig kétkedve fogadtam először a feje mérete és formája miatt, kicsit hosszabbak voltak a szálak, mint azt ideálisnak gondoltam volna, lazábbnak is tűnt, pici is volt, de gondoltam, ha Lisa Eldridge annyira szereti, annak bizony oka van. Nem az első, nem a második, de nem is a harmadik használat után dobtam a hátast, hanem ma, amikor leesett, hogy gyakorlatilag csak ezzel alapozok. És úgy tűnik, pont azok a tulajdonságai tették a számomra tökéletes ecsetté, amik miatt kétkedve fogadtam. Mindegyik alapozómmal készségesen együttműködik, a testesebbel, a nehéz kompakt krémmel, de a stickek sem fognak ki rajta és a szinte víz állagú Bobbi Brown Skin sem. Finoman, mégis puhán dolgozza a bőrbe az anyagot, jó körkörös munkában is és belenyomásban is, mindkettőre tökéletesen alkalmas. És ahogyan whitemerci kollegina mondja, multifunkciós, nem ismétlem, hogy még mi mindenre lehet használni. Csíkmentes, egységes, nagyon szép végeredményt lehet vele elérni.
Aki viszont nem szeret/nem ér rá pepecselni, annak nem biztos, hogy jó ötlet. A tökéletesség eléréséhez időre van szükség (mondjuk a Beauty Blenderrel is. Kb. ugyanaddig tart mindkettővel az a minőségű munka, amit én szeretek).
Vegyétek, vigyétek, egy vicc az ára a tudásához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Vegyétek, vigyétek, egy vicc az ára a tudásához képest.

migfe

2018. szeptember 12.

Ezt az ecsetet használom a korrektor eldolgozásához, de ha erősebb fedésre van szükség, alapozó ecsetként is ehhez nyúlok. Nagyon jó vele dolgozni, Lisa Eldridge használja mindig ezt az ecsetet, értem is, hogy miért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Trixi

2017. december 12.

Nagyon finom szőrű kis ecset, öröm az arcomhoz érinteni. Sokoldalúan használható méretéből adódóan. Pl. én nem használok korrektort, mert azok kiemelik a szem alatti ráncocskákat, szóval inkább rontanak a dolgon, viszont ezzel az ecsettel szoktam az alapozóból a szemem alá juttatni úgy egy kevéskét, hogy a szemembe ne jusson. Ezenkívül ő az arckontúrozó ecsetem is. Utazáskor viszont előlép mindenes arcecsetté, az alapozót és a blot púdert is vele teszem fel, kontúrozok és bronzosítok, így vele és két szemrevaló ecsettel mindent meg tudok oldani. Alapdarabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 12.