Zoeva

Ár:   €14   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   €14
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Igazi multifunkciós ecset. Taklon szálakból készült. Kiváló nagyobb kiterjedésű korrektorozáshoz, krémes kontúrhoz, pirosítóhoz, de porokhoz is kiválóan lehet használni.

Nancika

2016. október 13.

Egyik kedvenc ecsetem: egyszerűen nem lehet rá rosszat mondani. Én korrektorhoz is használom, de amúgy többségben a kontúrozáshoz vetem be. Gyönyörű végeredményt lehet vele elérni, és a mérete is pont ideális. Az alapozást én is a Silk finishel oldom meg (vagy valamelyik másik alapozó ecsetemmel). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

svekits

2016. június 12.

Lisa Eldridge egész arcra szereti használni, nekem ahhoz túl kicsi, nem szeretek vele szöszölni, a silk finish gyakorlatilag ugyanez a forma, csak nagyobb, azt szeretem alapozáshoz. Szem alá viszont tökéletesen befér, úgyhogy én korrektort szoktam eldolgozni ezzel szem alatt, illetve száj és orr körül. Erősebb foltokra, ha kell másik ecsetet használok. Illetve próbáltam már krémes bronzosítóhoz is, arra is szuperül működött. Nagyon könnyű tisztítani is, úgyhogy meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

szeliger

2015. november 16.

Nagyon puha és nagyon tömött ecset ez. Lisa Eldridge videójában láttam először és egy szívemnek nagyon kedves valakit kértem meg, hogy vásárolja meg nekem Németországban. Egyik este aztán jött is a telefon, hogy biztosan ez kell-e nekem, mert a kinti üzletben mindenképpen egy nagyobb fejű ecsetre akarják rábeszélni, úgyhogy mire is akarom én ezt pontosan használni? Nem hagytam magam eltántorítani, maradt ez a kisebb fejű ecset. Elsősorban arra használom, hogy a kézzel felvitt alapozót (mert alapozni még mindig a kezemmel a legjobb, majd egyszer talán ebből is kinövök) a problémás helyeken, úgy mint orrtő, szemöldök környéke stb. szépen eldolgozzam vele. Az eredmény tökéletes, ilyen szempontból az ecset jól használható. Az én nagy gondom a nyelének a hosszúsága: nekem hosszú. Egyelőre még minus-os szemüveget viselek, amit sminkeléshez le kell venni, akkor viszont csak a tükörhöz közel hajolva látok jól. Ilyenkor az ecset vége mindig beleütközik a tükörbe, nekem min. 2 cm a végéből felesleges, levágni meg nem tudok belőle, mert a nyelét szépen kidolgozott műanyagnak látom.
Nem tudok elmenni szótlanul amellett sem, hogy szép nagy betűkkel hirdetik a dobozán, a Zoeva egy német kozmetikai márka, aztán apró betűkkel olvasható, hogy Kínában gyártották:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 16.

Ildie

2015. január 27.

Puha kerek kis cukiság, tényleg sok mindenre jó. Ha nagyon be van sötétedve a szemem alja ezzel püfölgetem a börömbe az anyagot, a 142es ecset is jó, de ez sokkal nagyobb. Próbáltam már krémes kontúrhoz is, kiválóan teljesített, dea reggeli rohanásban ilyenekkel nem szoktam foglalatoskodni, csak ráérősebb bulisminkeléskor. Nagyon puha, és nagyon tömött. A RT contour brush-nál sokkal tömöttebb, puhább, a különbség még a gömgölyűségben jön ki, az RT ecset csúcsosabb vagy olyan elipszis vége, a Zoeva meg mint a Föld, lapított gömb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.