Zoeva

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Ecsetek

Alapozó ecset duo fiber szálakkal.

Csíkmentes alapozás folyékony vagy ásványi alapozókkal.

Csillampor26

2019. január 17.

Kicsit megijedtem amikor először kibontottam. Nagyon műanyagos, nem puha, de túl sok tartása sincs. Néhány alapozóval egyszerűen nem működik, csíkoz, foltoz, így nem is használtam sokáig. Nemrég azonban kipróbáltam a mac face and body alapozómmal. Kicsit gyengébb fedést kaptam mint szivaccsal szoktam, de teljesen egyenletes és természetes hatást adott. Nagyon örülök, hogy végre működésre tudtam bírni. Korábban próbálkoztam pirosítóhoz és krémes termékekhez is, de rettenetesen foltos lettem tőle, így hanyagoltam az ezekkel való próbálkozást. Nem egy csoda, de nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Ildie

2015. január 27.

A kistesója sem a kedvencem de ez meg főleg. Olyan műanyagos, de puha közben. Szerintem túl lazák a szálak. Az első 3 használat után ennek így kifelé állnak a szőrei, és bizony csíkoz. Több alapozóval is próbáltam, de nem jött be. Arra használgatom, ha túl sok púdet tettem fel, ezzel végigsimitom az arcom, és oké, de erre nem kell külön ecset egyébként. A Sigma F 50-hez tudnám hasonlítani, ami ehhez hasonlóan egy haszontalan darab :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.