Zoeva

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Ecsetek

Luxusminőségű pirosító ecset por állagú termékekhez a legkiválóbb természetes szőrök és szintetikus szálak keverésével.

Kamea

2019. november 27.

Bronzosításra és pirosításra használom. Én szeretem az ilyen kis „erőgép” típusú, tömött ecseteket, amiknek van egy kis tartása is, ugyanakkor nem mondhatóak túl keménynek se. Számomra a mérete is megfelelő, a szálak nem bökősek (remélem, ez így is marad). Szerintem, kontúrozáshoz is megfelelő lenne, de azt most én egy ideje hanyagolom. Szép kivitelű (rosegold) termék, könnyen tisztítható, bízom benne, hogy ezentúl is jóban leszünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 27.

Reni39946

2018. augusztus 14.

Vagy 5 pirosítóecsetem van, de egyik se volt eddig az igazi. Sok jót olvastam erről az ecsetről és tetszett a képek alapján is, így első adandó alkalommal meg is vásároltam. Nem okozott csalódást, nagyon tetszik. Akinek nem gond a kicsit keményebb ecset, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Trixi

Korcsoport: >54
2017. november 20.

Kontúrozáshoz, bronzosításhoz használom. Ár-érték arányban kiváló. Lehetne puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 20.

szisz5

2017. március 15.

Nem volt még dolgom korábban Zoeva ecsetekkel, de csupa szépet hallottam róluk, így rendeltem az oldalról. 3 nap alatt megérkezett a rendelésem, szóval wooooow.
Rosegold ecseteket választottam. Összehasonlítva a Sigma ecseteimmel: a zoeva ecsetek nyele érezhetően gyengébb minőségű, egy szimpla, könnyű műanyag, szép kidolgozással. A sigmában azért "több anyag van". A szálakban viszont nem találtam különbséget, fantasztikusan veszik fel és adják le a púdereket.
Ennek az ecsetnek a méretével, formájával egyelőre még barátkozom, az én arcomhoz egy picit kicsi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

greta333

2017. január 4.

Szeretem ezt az ecsetet, elég puhák a szálak, könnyen mosható, jó minőségű. Tömöttebb, mint a 127 sheer cheek ecset, így jobb pigmentáltság érhető el vele. Pirosításhoz szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Clara

2015. augusztus 3.

Finom puha, de azert van tartasa. Nincs tultomve, de nem is kell,ez egy finom pirosito ecset. Gyonyoru a kidolgozasa termeszetesen, lux set.-be volt benne. Ebben a setben minden nagyon rendben van mondjuk.:)
Rendelese poppet maceras,mivel itthon nem ismerik a SEPA tendszert, igy nekem kint rendelte meg egy ismim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.