Zoeva

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Ecsetek

Por állagú pirosítókhoz való ecset kiváló természetes szőrszálakból.

Nagyon puha, és kissé ferdére vágott.

2500 Ft - Zoeva 127 Luxe Sheer Cheek Pirosító Ecset
Ár: 2500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Kamea

2020. május 22.

Rose Golden változat.
Szeretem a Zoeva termékeket. Kifinomultságot, letisztultságot sugároznak számomra.
Ennek az ecsetnek is elegáns a megjelenése. Jó ránézni, jó kézbe venni. Amit felvesz a kompaktból, azt az orcákon le is adja, így előkészítve a pirosítót a szép eldolgozhatóságra. Én csak pirosításra használtam eddig, de kontúrozásra, bronzosításra is kiváló lehet. Talán kicsit puhább is lehetne. Régebben kedveltem az ilyen tömöttebb, kis "erőgép" jellegű ecseteket, de az utóbbi időben inkább már a lágyabb szőrű változatokat részesítem előnyben. Jó pont viszont, hogy nem hullik a szőre. Egy szó, mint száz, az egyik szeretett ecsetem. DE! Ha nem lenne meg a RT pirosítóecsetem, akkor biztosan 5 csillagot kapna, de így csak 4 jár neki, mert tudom, hogy van nála jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 22.

Rose Golden változat.

Csillampor26

2019. január 17.

A kedvenc arcra való ecsetem. A pirosítót halványan de egyenletesen viszi fel. Óvatosan bronzosítani is lehet vele és kontúrozni is tökéletes. Ha nem szeretnék erőteljes highlightert csak valami természetesebb fényt, ehhez nyúlok, mivel nem túl tömött valamint nem is visz fel túl sok festéket. Szem alatti púderezésre is alkalmas. Ez egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

greta333

2017. január 4.

Nagyon kedvelem ezt az ecsetet, én por állagú bronzosítót szoktam vele felvinni, ritkán pirosításra is használom. (Pirosításhoz jobban szeretem a 126 luxe cheek finish ecsetet, mert az tömöttebb). Pont annyi terméket vesz fel, amennyi szükséges, könnyű mosni, jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

svekits

2016. augusztus 21.

Nagyon puha, nagyon szépen dolgozik, és nagyon szeretem. Pirosítónak használom, de biztos vagyok benne, hogy kontúrra, vagy bronzosításra is megfelelő lenne. Púder állagú termékkel használom, szerintem krémessel nem működne jól, ahhoz túl puha és hosszú a szőr. A Rose Gold szettből ez az egyik kedvenc ecsetem, nem sikerült még vele túl sokat felkennem, pont annyi terméket ad le, mint amennyi kell, szépen eldolgozza a széleket is, nem lesz foltos a végeredmény, kellőképp kicsi, így pont oda lehet felvinni a pirosítót, ahová akarjuk. Nagyon jó ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

paaulaaa

2016. június 5.

Ha púderrel pirosítók, ez az ecsetem. Jó a fogása, kézreáll. Nagyon puha, szépen dolgozik: nem foltos az eredmény, pont annyi anyagot vesz fel amivel szépen tudunk dolgozni és ott dolgozik ahol ennek kell, nem túl nagy - nem túl kicsi! Nekem ez a Rose Gold szettből van meg, szeretem. Megérte az árát, szuper minőség (pedig már jópárszor tisztítottam és nem potyognak a szálak) !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

erika0325

2015. április 19.

Szülinapomra kaptam Rose Golden szettet, és imádom! A szett többek között ezt az ecsetet is tartalmazza. Szerintem nagyon jó minőségű ecset. Amit felvesz, le is adja. Ha ecsetet szeretnék venni, biztos, hogy ezentúl Zoeva lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 19.

Ildie

2015. február 17.

A kontúrecset mellett ez a kedvencem, imádom. Olyan jó fogni, olyan jól kézreáll, egy pillanak és az almácskák ki is pirosodtak. Nem lehet vele elrontani a helyet, csak nagyon silány porral sikerül bohócot vagy orosz **** pirosítást csinálni. Nem vesz fel túl sok port, és azt szépen a helyére teszi. Ebből sem jött még ki egyetln szőr sem, viszont ezt sem lehet makulátlan fehérre kimosni.

Megvan a tuti sampon hozzá, a Joico lila sampon hófehérre pucolta, el sem hiszem, csodálatosan hófehér újra, oda meg vissza vagyok az örömtől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.