Zoeva

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   külön vagy készletben   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 9.

Kiszerelés:   külön vagy készletben
Kategória:   Ecsetek

Korrektor ecset

deodata96

2020. július 13.

Imádom ezt az ecsetet, amióta megvettem :D természetesen utazó méretben is van egy velem a táskámban. Sokkal szebb vele az korrektorozásom, a szivaccsal mindig olyan furán nézett ki. Mosás után is puha marad így nekem minőségileg 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

Lizz07

2020. július 11.

Ez az ecset egy kincs! Csodásan mutat a szemem alatti terület, ha ezzel dolgozom el a korrektort. Eddig szivacsot használtam, de ég és föld a különbség. A minősége is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

hambi

2019. július 8.

Vele minden korrektor 100% müködik. Nagyon praktikus, rengeteget mosom, de még egy szál se esett ki belöle. Igazából, egyikböl se, amelyik a Vegan szett részei.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

rozsabarbie

2018. december 5.

Nagyon szeretem, nem használom mindennap, viszont ha korrektorozok a szemem alatt akkor biztosan ezt az ecsetet választom. Könnyen eldolgozza a terméket, nagyon puha, így az extrán érzékeny bőrömet sem irritálja. Többször tisztítottam már, s egy alakalommal se hullot a szőre, nagyon masszív, jó minőségű ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

anneshirley

2018. augusztus 18.

Ez egy nagyon jó ecset, ár-érték arányban is. Kellően puha, szem alá és nagyobb bőrhibákra is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

adri251982

2018. április 12.

Tökéletes minden szempontból. Ódákat zenghetnék róla, de ezt már megtettétek előttem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Timeajam

2017. május 8.

Ezentúl csak Zoevat fogok venni. Szépen lehet eldolgozni vele a korrektort. A szálait nem hullatja. 2 év után is ugyanúgy néz ki, mint amikor megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Tvylvis

2016. október 28.

Szeretem nagyon a Zoeva ecseteit. Rettenőten rendben van az ár-érték arány a termékeiknél szerintem (az ecsetekre gondolok, mást még nem próbáltam tőlük). Biztosan van jobb termék is a piacon, de az én otthoni, amatőr sminkelésemhez tökéletesen elegendőek. Nagyon jól el lehet vele oszlatni szem alatt a korrektort, ugyanakkor a bőrhibák elfedése során is nagyon nagy segítségemre van. Kifejezetten szépen el lehet a széleket, átmeneteket dolgozni vele, jól lehet rétegezni, nem kapja fel a korábbi rétegeket. Nem szúr, nem karistol, nagyon jól bírja a macerát, értem ez alatt a mosást és az ide-oda hurcolást. Minden reggel előkerül, és minden utazásra jön velem. Nem kérdés, hogy ötöst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

gina82

2016. május 10.

A legjobb korrektor ecset.Két darabom van.Az egyiket szem alatt használom a másikat az orromra kontúrozáshoz.Jó minőségű,puha,masszív ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

svekits

2016. május 6.

Abszolút szuper ecset! Én csak korrektorral használom, szem alá is jó, de én inkább bőrhibákra - nagyobb pigmentfoltokra inkább, kicsi pattanásokra, pöttyökre elég nagy - pakolok ezzel valami erősebb fedésű korrektort. Pikk-pakk felviszi a terméket, a széleket szépen elsatírozza, építeni is lehet vele, nem szedi le az előző réteget. Puha, nem csíkoz, gyorsan és szépen dolgozik, gyakorlatilag helyettem dolgozik. Igényesen néz ki, könnyű tisztítani, úgyhogy nekem totális siker!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.