Zoeva

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Ecsetek

Nagyfejű árnyékoló ecset

mignon001

2017. február 10.

Egy picit nagyobb, mint amire számítottam, de nem bánom, mert amihez vettem ahhoz tökéletes. A teljes szemhéjamat szoktam egy alapozószínnel lefedni, és ezt szépen, gyorsan, egységesen meg tudom tenni ezzel az ecsettel. Highlighter precíz felvitelére is alkalmas (pl.: orrnyereg, szemöldökcsont). Jó minőségű, mint minden Zoeva ecset, tartós, sebbenzinnel tökéletesen tisztítható, és rose golden kiadásban igazi kis ékszere a pipere asztalnak *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Ildie

2014. december 30.

Ez egy hatalmas ecset, simán dupla akkora mint egy sima szemre való ecset. Ezzel nem lehet precízen dolgozni, nem arra való. Amire én használom, az az hogy ha halvány sminket szeretnék ezzel az egész szemkörnyékemre teszek valami halvány színt, fél pillanat alatt megvan, a másik pedig, amikor sietek, tökéletes. Egy kis világos mindenhova egy kis sötét a mélyítő vonalba, pillatőbe,összesatíroz, kész. Ilyen nagy ecsetem ez az egy van és elég is, nem az az alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.