Zoeva

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 13.

Kategória:   Ecsetek

Puha ecset, mely kis mennyiségű festék felvitelére ideális.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 4.

Satírozáshoz, a színek összedolgozásához kitűnő választás. Az ilyen és ehhez hasonló ecsetekből nem árt, ha több példányunk is van, mert ha több színt viszünk fel, kell, hogy legyen tiszta ecsetünk, amihez nyúlhatunk. Egyszerűen tisztítható, évekig használható, csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 4.

Csillampor26

2019. január 17.

Az elején nem lopta be magát a szívembe. Felvitte a szemhéjpúdert is, nem azt mondom, de semmi extrát nem tudott. Befogtam hát highlighterezésre, és milyen jól tettem! Pont akkora, amekkora a szemzugba, szemöldökcsontra és az orra is megfelelő. Mivel nem túlzottan tömött, nem visz fel sok festéket, így egészen természetes fényt lehet vele kapni, nem metálos hatást. Nagyon jó döntés volt, hogy megrendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

Amadea

2017. október 23.

Előtte csak olcsó, drogériás és Jessup ecseteket próbáltam, amióta ez megvan, ő a kedvencem. Ez a Zoeva egy új fogalom a puhaság kategóriájában, hozzá képest az Essence pufi ecsetét, amit korábban szerettem, már szúrósnak érzem. Én a mélyítővonalba viszem fel és satírozom el a színeket, nagyon szépen el-és össze lehet vele dolgozni a színeket. Nem olyan tömött, sűrű szálai vannak, hanem lazák és szétállóak, de a szemhéjon "összetartanak".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Ildie

2014. december 31.

Ez egy nagyon kis finom puha ecset. Vékony, kb fele akkora, mint a 227-es. Lekerekített a feje. A 228as kimondottan kúpos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.