Zoeva

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Kúp alakú mélyítő ecset.

mlexa

2019. november 8.

Valóban tökéletes ecset! Jó a minősége, könnyű vele dolgozni, jól kimosható. Nálam még egy szőrszála sem hullott ki, pedig már használom egy ideje. Abszolút koncentráltan lehet vele felvinni a terméket, pont oda, ahová az ember lánya szeretné. Illetve ugyanilyen könnyű eldolgozni is a színt vele. Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert akkora különbséget nem látok ez között, és egy hasonló drogériás ecsetem között. Szóval azzal is szépen lehet dolgozni és harmadába kerül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Csillampor26

2019. január 17.

Mint az összes Zoeva ecset: jó minőségű, könnyen tisztítható, egyáltalán nem hullik, strapabíró darab. Nagyon precízen lehet vele felvinni festékeket és azok eldolgozására is kiváló. Nem lehet vele mellélőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

umpalumpa

2017. június 12.

De szeretem ezt az ecsetet!
A legmegbízhatóbb festékfelhordó cuccom. Nem gondoltam volna, hogy ennyire pontosan lehet színt elhelyezni. Könnyű tisztítani, remélem sokáig kitart, mert használtan vettem. Ha mégis tönkre menne beszerzem újonnan is.
Nincs is mit ragozni: tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

De szeretem ezt az ecsetet!
Nincs is mit ragozni: tökéletes.

Lunacska

2017. február 8.

Szépen satíroz, a szem alsó vonalán és kisebb szeműek esetében a mélyítőben is szépen dolgozik. Precíz, jó minőségű szálakból áll, igaz nem vegán, esztétikus, rose arany kivitelben luxusérzetet ad. 10*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

greta333

2017. január 4.

Egyik kedvenc ecsetem, nagyon puhák a szálak, pont eléggé tömött. A formája tökéletes, mélyítővonalra nagyon könnyű felvinni a festéket és satírozásra is alkalmas. Pont megfelelő mennyiségű terméket vesz fel és ad le, nem hullik, könnyen mosható, formáját megtartja. Jó minőségű, szerintem az ára is korrekt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

mrsgrob

2016. június 13.

Bamboo Edition változatban van meg. Ennek nagyon könnyű és egészen világos a nyele, a szőre a hegye felé fokozatosan sötétedik és nem szintetikus-természetes keverék hanem teljesen vegán taklon (szintetikus rost). Nagyon jól tudom használni, könnyű, kecses a nyele. A szőr isteni puha, sűrű, tömött, remekül illik a mélyítővonalamba. Rácsodálkoztam milyen jól adja le a festéket és pont ahova kell. Van pár Real Techniques és Mac ecsetem, de ez (és az együtt vásárolt Zoeva Kabuki szintén Bamboo Edition) messze a legjobb, nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

rea3

2016. február 9.

Tökéletes, pontos, csak oda kerül a festék, ahova szeretném, szépen satíroz, perfektül viselkedik munka közben, újabb No.1 alkotás a Zoeva-tól, imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

Tvylvis

2015. december 16.

Nagyon jó ecset, szeretem nagyon. Ha nem a gyors reggeli variációt sminkelem (paint pot és spirál), akkor szinte minden nap előkerül. Tökéletes a mérete, formája, tömöttsége a mélyítővonalba. Nagyon szépen felveszi a szemhéjpúdert, szépen le is adja. Jól kézre áll, eddig a tisztítást is jól bírta, nem hullott ki belőle egyetlen szál sem, illetve a formáját is szépen visszanyerte. Az enyém még szép fehér is, bár én nem használok rettentően sötét színeket. Az ára szerintem teljesen rendben van. Körül fogok még nézni a márka ecsetei közt, eddig ezt és a 227-est vettem tesztelésre, és abszolút elégedett vagyok velük, ajánlom bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

erika0325

2015. április 19.

Szülinapomra kaptam Rose Golden szettet, és imádom! Én eddig nem is tudtam, hogy szükségem van ilyen hegyes végű ecsetre, és most nagy nagy kedvenc lett. A mélyítővonalra tökéletes. Oda megy a por ahová szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 19.

Ildie

2014. december 31.

Egyik kedvencem. Ez egy mélyítő ecset. 3mm-re kisebb a 221nél, a 221 pedig 2mm-rel kisebb a 228hoz képest. Szóval rövid, és határozottan kúp alakú, majdnem egy 230as ceruza ecset hosszú kiadásban. Puhák a szőrők, viszont határozottan tartják magukat. Ezzel könnyen lehet durva színeket beleépíteni a mélyítővonalba csak takarítani nehéz a fehér színű ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.