Zoeva

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2021. január 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szemöldökecset

Ár: 1700Ft (+posta) , Eladó: Csillampor26
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Debrecen, Budapest, Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta/foxi

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 3.

Szemöldökhöz azért nem próbáltam, mert ahhoz egyrészt megvan az elsőszámú kedvencem, másrészt nekem ahhoz egy kicsit puhának tűnik, de ez is megszokás kérdése. Amire viszont nekem bevált, az az alsó pillatőbe egy kis szemhéjfestéket felvinni és eldolgozni, mert ott nem árt, sőt, jól is jön a puhasága.
De azt gondolom, hogy egy gyakorlott sminkelőnek, ha meglát egy akármilyen ecsetet, úgyis minimum három gondolata támad, hogy mire is lehet jó - vagy tévedek? Nagyon is helye van a felszerelésünkben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 3.

umpalumpa

2018. december 9.

Elmeletileg nagyon kene mukodnie ennek a fajta ecsetnek szemoldokrajzolashoz. Valahogy nem jott ossze a szalazos technika, mert tul muvi lett a szemoldokom. Ehhez nem vagyok eleg ugyes. Szemhejra bizti jo lenne tusvonalhoz, de azt meg igen ritkan huzok a pillaim tovebe. Az also pillakhoz meg tul vekony csikot alkot. Egy darabig csak rakosgattam es probalgattam mire is lehetne jo. Vegul nekem is a koromomhoz lett megfelelo. Van egy keves koromapolo olajom, aminek nincs ecsete es ezzel nagyon gazdasagosan lehet adagolni, felvinni. 1-1 csepp 10 koromagyra szepen szetoszlathato es a merev szalaknak hala bemasszirozhato vele. Enelkul ezt 10 cseppel tudom megoldani, aminek radasul az ujjbegyeim isszak fel nagy reszet. Ha elfogy az olaj atavanzsal lakklemosoba martogatos lakkjavitos ecsette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Lunacska

2017. február 8.

Sminkesként öröm vele dolgozni, precíz, tömör, alul és fölül is kiválóan lehet borotvaéles vonalakat, sőt szálakat húzni, kézre áll, imádom. Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

greta333

2017. január 4.

Nem szeretem ezt az ecsetet, nekem túl tömött, vastag és merevek a szálak. Viszont mivel szintetikus, ezért acetonba mártva a körömlakkozás során a bőrömre került lakkot szoktam eltávolítani vele. Erre a célra tökéletesen megfelel nekem és így legalább ki tudom használni valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

juditviktoria

2016. május 29.

A tökéletes szemöldök ecset!Mielőtt megvettem volna,a MAC ferde szemhéjtus ecsetet használtam szemöldök formázásra,de amióta megvan ez,csak is ezt veszem elő ha szemöldök téma van!Nagyon nagyon szeretem az összes többi Zoeva ecsetemmel együtt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Szilva86

2016. május 11.

Szemöldök formázáshoz túl vastag és széles, valamint merev is. Kisebb szemöldököt nehéz vele formázni. Készletben volt, de nem sok hasznát veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Ildie

2014. december 31.

Igazából én ezt csak párszor használtam szemöldökre, mert nekem nagy, kis vékonyka a szemöldököm, meg ilyen mérethez béna is. Azóta az aló pillasorra használom, hogy a szemceruzába a szemhéjport jól beletuszmákoljam, erre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.