Zoeva

Ár:   €14,8   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. október 30.

Ár:   €14,8
Kategória:   Ecsetek

3990,- Zoeva Alapozó Ecset
Ár: 3990 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
hambi

2019. július 8.

Magában is megvettem ajándékba barátnömnek, késöbb pedig magamnak szettben is. Ezt a legnehezebb kimosni a tömörsége miatt. Ha igazán a maximumot akarom kihozni az alapozómból, akkor azt ezzel tudom elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

rozsabarbie

2018. december 5.

Nagyon elszoktam attól, hogy ecsettel dolgozzam el az alapozómat, így sokáig csak állt a dobozában, majd egyik nap megadta magát a blenderem, így gondoltam itt az idő. Hát basszus, hogy én eddig miért nem használtam?? Annyira klasszus, s hamar eltudom oszlatni az alapozómat vele az arcomon, hogy hihetetlen, s remek a végeredmény! Tökéletes ecset, nagyon masszív, tömött, s pihe-puha. Ha még nem találtad meg a megfelelő ecsetet alapozáshoz, akkor ezt mindenképp próbáld ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Abszolút alapdarab! Nagyon sajnálom, hogy nem vettem meg korábban, mert sokkal szebb vele minden alapozó a bőrömön.
Sűrű, puha, nem hullik és igen, egy kicsit nehéz ecset, de ez számomra nem negatívum. Egy ebay-es ecsettel össze sem hasonlítható.
Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Szívből ajánlom mindenkinek!

tara95

2018. január 24.

104, Buffer, rose gold. Álomszép a külseje, gravírozott, stb. Bele kell jönni a használatába, mert elsőre nekem is furcsán durva volt, de szerintem ez a technika miatt van. Most már belejöttem és naagyon puha! Négy csillagot viszont azért kap, mert szinte elfárad a kezem, mire végzek az alappal, soha nem találkoztam még ennyire vastag, nehéz ecsettel. A rt expert face brush a kedvencem, kis kecses, könnyed. Azért nem mindegy a súly, pláne ha valaki (én) a legtöbb időt az alapozásra szánja, illetve a kialakítása is lehetett volna kevésbé merev.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

bzsofi666

2018. január 18.

Egyet értek az előttem szólóval. Alig vártam, hogy megérkezzen hozzám ez a kis csoda, gyönyörű rose gold csomagolásban jutottam hozzá, nagyon puha és tömött a feje, tökéletesnek tűnt. Azonban nekem nagyon nehezen dolgozza el az alapozót, nehéz eloszlatni az arcomon, egyáltalán nem könnyíti meg a felvitelét, sőt több időt igényel, hogy szép eredményt érjek el. Eddig elég csalódott vagyok...de még próbálkozom, hátha csak ezzel az alapozómmal nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

miomio

2017. szeptember 17.

Szerettem volna egy megbízható alapozóecsetet, így a Zoeva-tól a Buffer ecsetre esett elsőre a választásom. Egy nagyon tömött fejű ecsetről van szó, ami könnyedén tudja az alapozót a bőrbe dolgozni. Sajnos számomra az előnyös tulajdonsága jelenti pont a hátrányát is. Érzékenynek tartom a bőröm, és ez a tömött ecsetfej nekem azért irritálja/ könnyen kipirosítja a bőrömet napi használat mellett. A márkában nem csalódtam, nyilván attól még egy jó minőségű ecsetről beszélhetünk. Szeretnék tőle megválni, ugyanis a márka Silk Finish ecsete elrabolta a szívem. :)
Én ezt az ecsetet mindenképp nem érzékeny bőrűeknek ajánlom, csillagot emiatt nem szeretnék levonni tőle, a minősége kiváló és a feladatát is tökéletesen elvégzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

KlaudiaZs

2017. június 6.

Nagyon vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban, annyira sok pozitívumot olvasni-hallani a zoeva ecsetekről, rosszakat kb egyáltalán nem, és ehhez képest kicsit csalódás. Nem rossz, de nem is világmegváltó alapozás terén, mint ahogy vártam. Szépen felviszi bármelyik alapozómat, a matt, szatén, dewy finishűeket is, azt is ami krémesebb, azt is ami vizes folyékony (sőt utóbbiakhoz a legjobb, szerencsére, mert amúgy is ezeket az alapozóimat használom többnyire). A rose gold változatot vettem meg, külsőre gyönyörű, luxus érzés megvan, ez kétségtelen, a szálak tömöttek, puhák az arcomon, a fej mérete is pont tökéletes, nem túl kicsi, nem is túl nagy, viszont ami nekem nem jön be, hogy túl mű érzése van maguknak a szálaknak (nem a végeiknek ami az arcomat éri). Értem én, hogy szintetikus anyagból van, de sok más ecsetem is, és mindnek jobb a minősége szálak terén. A legszomorúbb az, hogy van egy párszáz forintos ebay ecsetem (real techniques metal dupe) és annak van pontosan ilyen műanyag érzete. Lehet, ha nem lenne egy ebay-es ecsetem, amihez hasonlít, fel se tűnt volna, de így elgondolkodtat, most akkor az ebayes remek, vagy ez a zoeva mégse a legjobb? Használat közben is hallani ahogy ezek a vastagabb mű szálak ide-oda hajladoznak, összeérnek, van az a tipikus műanyag hang... nem tudom bárki érti e mire gondolok :D Mindenesetre ez nekem csalódás, a szőr minősége a valódi real techniques ecsetemnek vagy az elf ecseteimnek is pl jobb. Részemről ez tényleg csak apró megjegyzés, mert mint írtam, az alapozót nagyon szépen felviszi, nem csíkos, nem foltos, egyenletes színt kapok, nem is kell hogy sok alapozót használjak, mert nem nyel el sokat, viszont akárhogy is, de használat közben maga a luxus érzés nincs meg, és ezt nagyon sajnálom, nem tudok 5 csillagot adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Timeajam

2017. május 8.

2 éve használom, és kb. 10 évig még fogom. Nagyon-nagyon jó minőségű. Egyetlen szál nem hullott még ki belőle. Az alapozót hihetetlenül szépen és egyenletesen lehet felvinni vele. Kár, hogy nem vettem meg korábban. Megéri mindenképp az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

movedtoaustria

2017. április 28.

Legjobb ecsetek, megvan egy egész szett kb 25 db-os.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Legjobb ecsetek, megvan egy egész szett kb 25 db-os.

greengirl

2017. április 25.

Szóval az van, hogy régóta használom ezt az ecsetet és teljesen elégedett vagyok vele. Szerintem drága, de hosszútávon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.