Zoeva

Ár:   €22   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   €22
Kiszerelés:   10 x 1,5 g
Lelőhely:   online külföldről

6 matt és 4 szatén, metál és csillámos meleg árnyalatú szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

! Keresem! Zoeva Voyager paletták
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Szimica
Állapot: Új/ párszor használt , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 6000 Ft , Eladó: adi99
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, Zalaszentgrót, Néha XI. Kerület, fizetés: Posta, személyes átvétel
mlexa

2019. november 8.

Maga a paletta tényleg gyönyörű, a színek, a csomagolás, minden. Egy a baj, nekem ezek a színek nem állnak jól. Pedig annyira vágytam erre a palettára, de egyszerűen, nem tetszenek magamon a színek. Könnyen eldolgozhatóak, kicsit azért porolnak. Viszont nem elég tartósak, amit ennyi pénzért nem értek!!! Nem egy 1500 forintos paletta, hogy csak legyintsen rá az ember, ha 2 óra múlva már összegyűlik a festék. Szerintem ez nem elfogadható! Mindenesetre ha valaki szereti, vagy szeretné kipróbálni, nekem van egy eladó darab! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Vicus

2019. szeptember 19.

Plaisir Box részeként kaptam meg, nagyon jól kiegészíti egymást a három paletta. Minőségre kifogástalan, gyönyörű maga a paletta és csodálatos, különleges árnyalatok vannak benne, csak éppen nem az én színeim 🙂 De ettől függetlenül szuper termék. A festékek nem vagy csak minimálisan porolnak, jól pigmentáltak, szépen satírozhatók, és könnyű velük dolgozni, .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

tsolya

2019. március 23.

Itt sikerült hozzájutnom krémmánián. Régóta szerettem volna egy Zoeva palettát kipróbálni, és nagyon örülök, hogy mellette döntöttem. Maga az álom ez a paletta. Sok palettával kísérletezgettem már, de úgy érzem most jutottam el a csúcsra. Ennél egyszerűen nem kell több. A színek a zöld szememhez csodálatosak, szépen kiemelik. Könnyen el lehet dolgozni az árnyalatokat, és jól kombinálhatóak egymással. Nem próbáltam még szemhéjalap nélkül, de alappal egy teljes napot is kibír, este ugyanolyan szépek a színek, mint reggel. Szinte rendesen várom a reggeleket, hogy újra alkothassak ezzel a kis csodával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

muszika

2019. január 16.

Jo minosegu paletta, konnyen eldolhozgato es tartos szinekkel. Nekem valahogy megis hianyzik az a plusz valami, ezert csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

bfruzsi0203

2018. december 7.

Egy hónapja használom, tényleg nagyon jó minőségű paletta, pigmentáltak és krémes állagúak a színek. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

rozsabarbie

2018. december 3.

Szeptember óta ez a paletta a mindenem. Gyönyörű színek, szuper pigmentáltság, könnyen eldolgozható, és az én szemhéjamon tartós primer nélkül is. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

bugeyes

2018. május 28.

Egy nagyon kedves krémmániástól, @whitemerci - től vettem, megkímélt, jó állapotban. Azóta nagyon rákattantam, mert számomra nagyon szép színek találhatóak benne, melyek egytől-egyik nagyon pigmentáltak, tényleg elég egy leheletnyit felvenni az ecsetre. Könnyen eldolgozható, építhető és borzasztó tartós szemhéjpúder bázissal és anélkül is. Teszteltem munkanapon és buliban egyaránt. Ami nagyon tetszik még benne, hogy visszafogottabb és hangsúlyosabb sminket is simán el lehet készíteni vele. Nem bántam meg a vásárlást. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Alexia

2018. február 20.

Nagyon szépen pigmentáltak a színek. :) Engem is meglepett, hogy ekkora a különbség a drogériás palettákhoz képest. :) Elámultam mikor kipróbáltam. Na ez aztán paletta! Most már más a mérce a szemhéjpúderekkel kapcsolatban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Julcsiturkyy

2017. december 28.

Szülinapomra kaptam.
Nagyon szeretem. Tele van csodásabbnál csodásabb őszi színekkel.
A cocoa blend palettával együtt kaptam, amit egy cseppet jobban szeretem, de ez nem von le a az értékéből.
Kicsit porol, de ezzel együtt is egy tökéletes őszi paletta.
5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Szülinapomra kaptam.
Nagyon szeretem. Tele van csodásabbnál csodásabb őszi színekkel.
Kicsit porol, de ezzel együtt is egy tökéletes őszi paletta.
5/5

meteora27

2017. december 10.

Már alig vártam,hogy megkapjam ezt a kis szépséget. Sajnos nekem annyira nem adja.... Persze lehet,hogy túl sokat vártam az eddigi vélemények alapján tőle. Van jobb maradjunk annyiban . Nálam még mindig az ABH. a csúcsok csúcsa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.