Zoeva

Ár:   €70   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db ecset + tok   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2020. december 9.

Ár:   €70
Kiszerelés:   12 db ecset + tok
Kategória:   Ecsetek

"A tökéletes smink ecsetkészlete. Nem kevesebb, mint 12 ecsetet tartalmaz. Mindegyik szakszerűen kidolgozott, így profiként meghatározhatja és kiemelheti szemét és szemöldökét."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vicus

2023. május 14.

Nagyon szeretem, szuper szett, bár nem használom ki mindegyik ecsetet, pl. a tusvonalhoz való számomra fura, de a minőségére nem lehet panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

dunaimano

2021. október 5.

Tavaly kisebb mizéria után sikerült megvásárolnom ezt a szettet a zoevától. Egy új világot nyitott meg számomra a márka, ami az ecseteket illeti. Korábban Essence, RT, Catrice ecseteim voltak, a Zoeva olyan minőségi ugrás hozzájuk képest, hogy azóta sem térek magamhoz. Már azóta rendeltem másik készletet is, illetve egy-két arcecsetet is. Az a puhaság, az a munka, amit velük véghez lehet vinni, az a tökéletesség, le sem tudom írni szavakkal. Vannak kedvenceim, van egy-kettő, amit keveset használok, de olyan jól van összerakva ez a szett, hogy minden feladathoz megvan a hozzávaló ecset. Nem marad el a rajongás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 3.

21 Euróért vásárolhattuk meg némi bosszúság és várakozás után ezt az ecsetszettet a Zoeva-tól, ami lássuk be, ajándékár volt. Maga a szett egy jól használható fekete műbőr tartóban érkezik, ahogyan azt a terméklap is mutatja. A fekete-ezüst külső klasszikus, a célnak nemcsak megfelel, de esztétikus is - szerintem. Az ecsetek egyenként celofán csomagolásban érkeznek, 5 db külön ecsetvédőt is kapott.
A szett kitűnően összeválogatott, aki most kezdi a sminkelést, mindent megtalál benne, amire egy komplett szemsmink készítéséhez szükség lehet. Akik pedig már a belépő szinten túljutottunk, nekünk is hasznos pótecseteket tartalmaz ez a szett.
A Zoeva ecsetei mellett érdemes voksolni, megbízható a minőségük, könnyű a tisztításuk, biztosak lehetünk abban, hogy sok évig szolgálnak bennünket.
Jó szívvel ajánlom kezdőknek és haladóknak is a márka ecseteit, amiből a 228-as az egyik nagy kedvencem. Nem lehet őket nem szeretni, azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 3.