Zoeva

Ár:   €120   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Konczt, Módosítva: 2017. március 13.

Ár:   €120
Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

A szett egy neszesszer mellett az alábbi ecseteket tartalmazza:

• 102 Silk Finish (alapozóhoz)
  • 104 Buffer (alapozóhoz, púderhez, ásványi sminkhez)
  • 106 Powder (por- és préselt púderhez)
  • 110 Face Shape (krémes és púderes kontúrhoz)
  • 128 Cream Cheek (krémes és púderes pirosítóhoz)
  • 142 Concealer Buffer (korrektorhoz)
  • 227 Luxe Soft Definer (szemhéjpúder eldolgozásához)
  • 228 Luxe Crease (árnyékoláshoz)
  • 223 Petit Eye Blender (mélyítővonalhoz)
  • 231 Luxe Petit Crease (mélyítővonalhoz)
  • 234 Luxe Smoky Shader (füstösítéshez)
  • 235 Contour Shader (külső v-hez)
  • 315 Fine Liner (szemhéjtushoz)
  • 317 Wing Liner (szemhéjtushoz)
  • 322 Brow Line (szemöldökformázáshoz)

erika81

2019. január 1.

Jó ideig keresgéltem az ideális ecsetek után, míg végül ezt az ecsetszettet vettem meg.
Nagyon megszerettem. Eddig el sem tudtam képzelni hogy ecsettel vigyem fel az alapozót, vagy a korrektort, amióta megvan azóta napi szinten használom.
Mosásnál nem hullajtják a szálakat, bízom benne, hogy ez sokáig így marad.
Black Friday keretén belül vettem meg 30% kedvezménnyel. Még így sem volt olcsó, de ha leosztom, hogy 15 ecsetet kaptam ezért a pénzér, így már azért elég kedvező ár jön ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Mosásnál nem hullajtják a szálakat, bízom benne, hogy ez sokáig így marad.

Lencseee

2018. december 31.

Nagyon szigma parti voltam, de egyetertek, most,hogy kiprobaltam a zoevat; siman van az a minoseg...hibatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Mintia

2018. szeptember 16.

30%-os akció keretein belül vettem meg BeautyBay-en körülbelül 1 éve, azóta is csak őket használom! Minden szettet alaposan végig néztem, és ez jött ki győztesen. A szemhéjtusos ecsetkén kívül (amit később itt eladtam) mindegyiket napi szinten tudom használni! Gyönyörűek, nem kopnak el, nem hullik a szőrük, nem veszítették el a formájukat, csak ajánlani tudom!
Összehasonlításképpen, nekem vannak Morphe ecseteim is, arc illetve szem is. Hát, könnyűek, nagyon olcsó hatásúak, lekopott a festék a nyelükről, hullik a szőrük, valamint egy idő után a szemre valóak teljesen szétállnak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

cseri88

2018. szeptember 2.

Borzalmasan sírtam, mikor kifizettem, de, mint említettem másik véleménynél, nem vagyok egy ecsetgyűjtő, így van RT ecsetszettem szem és arc és ez az ecsetkészlet. Hát, mit ne mondjak, nagyon szeretem, iszonyatosan jó vele dolgozni. Imádom, így utólag már nem kap el a sírhatnék az ára miatt, de nagyon- nagyon jó ! Könnyű vele dolgozni és szép a design is <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

movedtoaustria

2017. április 28.

Legjobb ecsetek, megvan egy egész szett tobb mint 2éve. Gyonyörű kivitelezés, maximális praktikum és remek használhatóság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Konczt

2017. március 19.

Nagyon szép kivitelezés, nagyon jó minőség, kedvező ár! Nagyon megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Nagyon szép kivitelezés, nagyon jó minőség, kedvező ár! Nagyon megérte!