Zoeva

Ár:   €50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2017. december 12.

Ár:   €50
Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Ecsetek

6 db szemre való ecsetet és egy neszeszert tartalmazó szett. A neszeszer mérete 24×12 cm.

A készlet a következő ecseteket tartalmazza:

• 227 Luxe Soft Definer
  • 228 Luxe Crease
  • 230 Luxe Pencil
  • 238 Luxe Precise Shader
  • 317 Wing Liner
  • 322 Brow Line

Az ecsetek közül a 317 Wing Liner és a 322 Brow Line szintetikus szàlakból, a többi természetes szőrből készült.

peachyglow

2017. december 15.

Kicsit elfogult vagyok a márkával kapcsolatban, mert annyira gyönyörű és jó minőségű az összes termékük, hogy mindig elcsábulok! Karácsonyra kaptam ezt a készletet, teljesen el voltam ájulva. Azóta körülbelül minden nap használtam őket, még mindig tartják a formájukat, nem hullik a szőrük, jól tisztíthatók, tökéletesen lehet velük felvinni a szemhéjpúdert és nagyon jól működnek a satírozó ecsetek is. Csodálatosak és persze ott van a neszesszer is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

malnaszorp95

2017. november 24.

Az ecsetek tökéletesek, a szálak tömöttek és puhák, könnyű velük dolgozni és a tisztítást is jól bírják. A neszeszer és tartalma is nagyon szép, elegáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.