Zoeva

Ár:   €90   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   €90
Kategória:   Ecsetek

Az ecsetek szintetikus, vagy természetes és szintetikus szálak keverékéből készültek, száruk fémmel borított. Bővebb info az Zoeva honlapon. A szett tartalma:

Arc:

• 103 Defined Buffer: alapozó felvitelre és eldolgozásra
  • 109v Face Paint Vegan: kontúrozáshoz és formázáshoz krém és folyékony termékekkel
  • 114 Luxe Face Focus:  highlighterhez és púderhez
  • 129 Luxe Fan: highlighter felviteléhez és az arcra hullott felesleges porpúder, szemfesték lesepréséhez
  • 142 Concealer Buffer: korrektor felviteléhez és eldolgozásához

Szemek: