Zoeva

Ár:   €245   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   €245
Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

A szivárvány igéző, prizmás színei ihlették ezt az exkluzív szettet, amely 30 professzionális, irizáló nyelű, arcra és szemre való ecsetet, valamint egy gyöngyházfényű táskát tartalmaz.

svivko

2018. március 9.

Szerintem a legjobban (és legszebben) sikerült Zoeva szett. Ha fontosak a részletek mind a szem, mind pedig az arc sminkél ez az ecsetszett a tökéletes választás. Nem találtam benne semmit, amit ne szeretnék, minőségi, gyönyörű, igazi HOLO ecsetek. :) A képen babakéknek tűnik, valóságban ezüst, holografikus nyelűek. Ha nem száradt meg a hidratáló a kezemen, akkor a magasfényű lakk miatt hajlamos csúszkálni, ez hosszútávon (száradás után) nem zavaró szerencsére.
A szőrök szuperpuhák, a szintetikusok egyáltalán nem, a természetes szőrűek 1-2 szálat elhullatnak első használatkor.
Mosásuk egyszerű, még egyik fehér végűt nem fogta be semmi. (tisztítás: Bradolife barackos fert. foly. szappan + Beautyblender szappan)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.