Zoeva

Ár:   €22.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Ár:   €22.50
Kiszerelés:   10 x 1,5 g

Kivételes, ultra-pigmentált szemhéjpúderek matt és fémes finish-sel.

A formula E-vitaminnal gazdagított és 100%-ban parabén-, ásványi olaj-, illatanyag- és ftalátmentes.

Ár: 2500+posta , Eladó: nora.hajdu91
Állapot: Használt , Helyszín: Ócsa , fizetés: Előre utalás után posta

Kamea

2019. augusztus 20.

A Nabla Dreamy és Soul Blooming palettáim mellett ez az első Zoeva palettám. Talán nem is ez lesz az utolsó. Az Offline-t egy leárazás alkalmával a benne lévő színek miatt rendeltem meg. Bár a három matt alapszínt enyhe túlzásnak találom ebben a palettában, a többi szín mind nagyon szép és változatos.
Nem olyan pigmentált ugyan, és a színek összedolgozása se eredményez olyan tökéletes összeolvadást, mint egy Nabla paletta színeinek kombója, de ez nem feltétlenül hátrány, mivel az olyan kis kezdőknek, mint amilyen én is vagyok, ezáltal sokkal könnyebb vele dolgozni. Nagy előnye az is, hogy csak minimálisan porol.
Az én szememben a Zoeva palettákat körülveszi valamiféle megmagyarázhatatlan misztikum és titokzatosság. Hm... talán ezt hívják úgy, hogy marketing?
Megfizethető áron, jó minőséget kapunk, jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Megfizethető áron, jó minőséget kapunk, jó szívvel ajánlom!