Zoeva

Ár:   €95   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. november 20.

Ár:   €95
Kiszerelés:   10 db
Kategória:   Ecsetek

Vegán (szintetikus szálú) ecsetek arc- és szemfestéshez, burgundi színű neszesszerrel. A készlet tartalma:

• 104 Buffer
  • 317 Wing Liner
  • 331 Precision Lip

zsoficc

2018. június 18.

Úgy tudom, hogy ez egy limitált kiadás bár BeautyBayről még rendelhető. Szerintem a Zoeva ecsetek fantasztikusak, és ez a bordó design engem nagyon megfogott. Persze nem mérvadó de a táska belseje is gyönyörű. Maguk az ecsetek csodásak bár én kettőt ( rúzs,és legyező) nem használom ki. Szerencsés voltam mert egy 25%-os akció keretében 65euroert jutottam hozza. Teljes áron valószínúleg nem venném meg, vannak alap basic settek amik talán jobbak is ennél, jobban megérik teljes áron.
Az ára miatt csak 5/4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Az ára miatt csak 5/4