Zoeva

Ár:   3570 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Ecsetek

Póni szőrből készült ceruza ecset.

16,5 cm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 5.

Szegény pónik. Viszont az ecset tökéletes - akár belső szemzúg kiemeléséhez, akár mélyítőbe, de akár pillatőbe történő festék felvitelére, vagy füstösítéséhez is.
A részletek igenis sokat számítanak egy szemsmink elkészítésénél, ehhez pedig hasznos segítség egy ilyen eszköz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 5.

greta333

2017. január 4.

Minden nap használom ezt az ecsetet, nagyon jó minőségű, puhák a szálak, jó a tartása, könnyen mosható és megtartja a formáját. Bár nem ez az eredeti funkciója, de én főleg korrektort szoktam vele felvinni apró bőrhibákra, nagyon precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Tvylvis

2016. február 19.

Ez az ecset ritkábban kerül elő nálam, viszont ettől függetlenül örülök, hogy a kollekciómban van. A Zoeva szemre való ecseteit nagyon szeretem, remek minőséget kapunk igen baráti áron. Picike, nagyon tömött ecset, igen precízen lehet vele dolgozni. Én szempillatőnél használon (sokszor szemceruza helyett sötétbarna szemhéjpúdert viszek fel, az picit természetesebb, kevésbé kemény számomra), vagy akkor, ha egy adott színt nagyon pontosan egy helyre akarok felvinni. Ez sem hullik, szépen tartja a formáját, jól lehet mosni is. Egyszer vészhelyzetben rúzsecsetnek használtam, akként is simán megállta a helyét. Egyértelműen ötöst kap. Én pedig nézegetem tovább a Zoeva kínálatát a szemre való ecsetek terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Ildie

2014. december 27.

Tömött és tartja az alakját, lehet vele erősebben is odapakolni a cuccot a tövekbe. Ennek is színtén a pucolása kicsit a hátránya, jól magában tartja az anyagot. De a dolgát tökéletesen teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Pandácska

2014. január 31.

Tökéletes ceruza ecset! Könnyedén használható pl. a szempillatöveknél, szépen el lehet vele dolgozni vagy fel lehet vinni a szemhéjfestéket, puha és tömött. Nekem jobban tetszik a Mac 219-es ecseténél (bár azt is nagyon szeretem), mert tömöttebb. Az ecset nagyon könnyű, kellemes a fogása, szerintem szép is. Az ára igen kedvező a minőségéhez képest, remélem, hogy évekig jó állapotban marad. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.