Zoeva

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   €35

Gyűjtői doboz, mely 3 szemhéjpúder palettát tartalmaz:

Utazó méretű paletták. 18 db árnyalattal. 3 paletta 3 x 6 színnel.

A box tartalma:

• Cocoa Blend: 3 matt, 2 csillogó, 1 metallic.
  • Caramel Melange: 3 matt, 1 metallic, 1 csillogó, 1 szaté fényű.
  • Spice of Life: 3 matt, 2 csillogó, 1 duo-chrome.

Könnyen keverhető formula. Kiváló pigmentáció. A Caramel Melange Voyager és a Cocoa Blend Voyager Olaszországban készülnek. A Life Voyager Németországban készült. 100% mentes parabénektől és parfümtől.

K1Ani

2019. március 15.

Hát nem is tudom, sokkal jobbra számítottam márka, és kommentek alapján. Matt színek nagy része porol, a fényesek pedig ecsettel nem is látszanak, ujjal érdemes felvinni őket. Azért potyognak, de nem borzalmasan. sötétebb matt színek hiányoznak az árnyékoláshoz. tükör nincs bennük

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.