Zoeva

Ár:   €24   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db ecset + tok   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2021. március 26.

Ár:   €24
Kiszerelés:   4 db ecset + tok
Kategória:   Ecsetek

4 db szemre való ecsetet és egy neszeszert tartalmazó szett. Az ecsetek szőre szintetikus és természetes szálak keverékéből készült. A szett eladásából befolyó bevételt a Zoeva teljes egészében a családon belüli erőszak áldozatait segítő szervezeteknek juttatja.

Natalie

2021. március 29.

Engem is ez a lila szett fogott meg,de nem emlékszem,hogy árban mennyi volt. 2.éve használom,az ecsetek minősége a szokásos,a kis szütyő pedig pozitív meglepetés,mivel azóta is pakolom egyik táskámból a másikba,és az ég világon semmi baja. Javarészt Zoeva ecseteket használok,ár-érték arányban kimagaslónak tartom őket,közvetlen tőlük rendelve mindig minden rendben ment,de Douglasokban azért egy-egy ecsetet lecsekkolatam személyesen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 29.