Zoeva

Ár:   €18   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1.2g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   €18
Kiszerelés:   6 x 1.2g

2019-es karácsonyi limitált kiadás

A Zoeva 2019 évi ünnepi szemhéjpúder palettája utazóbarát, kompakt méretű, praktikus tükörrel a tetőben, 6 egymással jól kombinálható színnel.

peachyglow

2020. augusztus 21.

Ez az első Zoeva szemhejfestek palettám. A kiszerelése tényleg nagyon ünnepi és a tükrös eleganciában is maximálisan egyetértek @Kamea-val, összességében egy nagyon tetszetős darab.
A Cherish árnyalat egy barackos tónusú, arany fényű csillámos festék, ami a legkedvencebb nyári színem lett, szinte állandóan ezt használom. Van egy szintén Zoeva pirosító palettám (Coral Spectrum), amelyben van egy barackos fényes pír. Együtt ez a kettő a legszuperebb nyári smink alapdarabjai. Nekem kék szemem van és nagyon világítósra kiemeli, de a barna szeműeknek is nagyon jól áll szerintem. Ecsettel visszafogotabb hétköznapibb, estére/alkalomra kimozdulóshoz ujjal felvíve nagyon szépen pigmentált.
A Dearest árnyalat egy alap mélyítőbe való satír barna, semmi extra, jól kezelhető, kicsit porol, de nagyon jól párosítható bármi mással, hideg tónusú (hallelujah részemről) és van benne egy leheletnyi lila, szintén rengetegszer használom.
Az Exquisite a harmadik kedvenc szín, a jobb alsó sarokban található, barnába hajló lila, szintén nagyon különleges sötétebb árnyalat. Egy Sleek palettába volt hasonlóm, imádtam (szintén vibrált vele a kék szemem és évek óta próbálok vadászni ilyesmit.)
A Treasured egy óarany, szép-szép de valahogy nem estünk szerelembe, talán majd ősszel. Ezeken kívül került a palettába egy matt sötét lila (Adore) és egy csillámos ciklámen (Idolize). Nagyon szépek a panben, de valahogy nem tudok velük mit kezdeni. A matt szín foltosodik a szememen és valahogy nem mutat jól az én bőrömön, erről mondjuk nyilván nem a paletta tehet. A csillámos pedig annyira potyog, hogy nekem ez már-már használhatatlan. Toleráns vagyok általában a potyogással ha egyébként a szín jól működik, de ez azért a "takarítani kell utána a csapot is" kategória, nem beszélve az arcomról.
A fenti három szín miatt került közel a szívemhez nagyon ez a paletta, de látom a hibáit a rózsaszín ködön keresztül. Egy matt natúr szín valóban elférne benne. A tartóssága nem egy Nabla, de egyébként az UD palettám mellett nem kell szégyenkeznie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Kamea

2020. január 24.

Amikor megjelent, már akkor tudtam, hogy nekem ez KELL! Akinek volt már dolga Zoeva palettával, az tudja, hogy nem a szuperpigmentáltság csúcsa, de van az a helyzet és életkor, amikor a szuperpigmentáltságra ÉPP, vagy MÁR nincs is szükség.
A megjelenése ünnepi, ami nem is csoda, hiszen limitált, ünnepi kiadás. Praktikus utazóméret, amibe tükör is került (hurrá!). Nem is tudom, miért örülök ennek ennyire, hiszen szinte soha nem használom a kompakttermékben elhelyezett tükröket. Azonban egy tükör annyival elegánsabbá teszi az összes smink megjelenését, ami által számomra sokkal nagyobb boldogság kézbe venni egy tükörrel ellátott darabot.
A 6 színből 2 db matt, a többi pedig fényes. A festékek lágyak, krémesek, könnyű eldolgozni őket, igaz kicsit többet kell munkálkodnunk az ecsettel, mint a pigmentáltabb festékek esetében. A fényes színeket ujjal feltapogatva lehet felvinni a legegyszerűbben. Hétköznapi és alkalmi sminkeket is könnyen tudunk kreálni belőle.
Tényleg utazóbarát lenne, ha került volna bele egy világos, matt bázisszín. De mivel nem, így ezt ismét egy másik termékből kell pótolnom.
Csak emiatt nem kapja meg az 5 csillagot, akármilyen kis helyes is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 24.

Csak emiatt nem kapja meg az 5 csillagot, akármilyen kis helyes is!