Zoeva

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szuzka

2018. április 17.

Szerettem volna egy Zoeva palettát,de mivel imádom a kéket erre a palettára esett a választásom.Nem bántam meg.Nagyon szépek a színek,pigmentáltak, és jól lehet őket variálni egymással.Többször használom az alsó sort,ez tény,de a felső sor is jól kihasználható.Azt hiszem nem ez lesz az utolsó Zoeva palettám..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

dendi

2017. június 13.

Csodálatos! Cocoa Blend mellett ez a másik kedvencem. Gyönyörű, különleges színek vannak benne. Elkészíthető vele hétköznapi, visszafogottabb smink is, de egészen merész sminkek is. Külön öröm, hogy állagra ugyanolyan krémes, mint a Cocoa Blend árnyalatai. Aki szereti a változatos, színes szemhéjpúdereket annak csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.