Zoeva

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Myselfie, Módosítva: 2015. július 20.

movedtoaustria

2020. szeptember 8.

Nem az én színeim, de tényleg van benne szuper 4 rose gold és egy gold szín. A két sötét matt kicsit nekem túl keményre van nyomva és nehezen veszi fel az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

tsolya

2019. március 30.

Ez a harmadik Zoeva palettám. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A színek nagyon szépek, könnyű velük dolgozni és tartósak is, bár én mindig használok alá alapot és fixálót is. Ebben a formában kibír egy napot, és este is teljesen vállalható a sminkem. Nagyon szeretek ezzel a palettával dolgozni, annyi lehet esetleg a negatívum, hogy a Caramel Melange palettával ellentétben, egy teljes szemsmink elkészítéséhez nem elég csupán ez az egy paletta. Nem bántam meg a beszerzését, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

mellcsiii

2018. január 21.

Hát... én nagyon csalódott vagyok :( Az üzletben kipróbáltam a színeket, ott hirtelen megfogott, szóval félig impulzusvásárlás volt... Itthon viszont amikor használni akartam ... Hát.. egyáltalán nem jobb, mint egy sleek paletta :( szép, viszonylag pigmentált, de nagyon messze van a csodálatos minőségtől. Lehet az én elvárásaim túl nagyok a Kat von D termékek után, de pl a Colourpop paletták is sokkal sokkal sokkal jobbak, és leárazáskor feleannyiba kerül 12 szín, ebben meg 10 van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.