Zoeva

Ár:   3720 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Ecsetek

Kecske szőrből készült árnyékoló ecset.

16,3 cm

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 4.

Aki szemsminket készít, annak kell, hogy legyen a kollekciójában ebből a típusú ecsetből is.
Por állagú festéket szinte mindig természetes szőrű ecsettel szeretek felvinni, mert jobban tapad - másrészt ezt szoktam meg.
Könnyű a tisztítása és strapabíró. Csakis ajánlani tudom, nem fogsz benne csalódni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 4.

Trixi

Korcsoport: >54
2017. december 12.

Nagyon jó minőségű és emellett kedvező árú alapecset. Porfesték felvitelre használom, nem mosom sűrűn, mivel általában hasonló színvilágú, világosabb, barnás, bézses, tóp vagy rózsaszínes festékeket használok, és van egy másik shaderem a sötétebb barnákhoz, így ezer évig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 12.

Milendoria

2017. november 30.

nagy szerelem nekem ez az ecset, mert eredetileg más alakú ecsettel vittem fel mindig a szemhéjpúdert, de ez picit ilyen 2-in-1, mert nem csak színfelvitelre, de enyhe satírozásra is tökéletesen alkalmas. nagyon szeretek vele dolgozni. kicsit nehezebb belőle kiszedni a színeket, de a szappan mindig megoldja, ugyanakkor az, amit a mac-es gyorstisztító bennehagy inkább csak ránézésre zavaró, sminkelésnél nem jön ki belőle. intenzív próbatételnek is remekül ellenáll (1 hétvége, 50 smink), talán egy csöppet eláll már pár szál legvége itt-ott, de intenzíven használom, és nem is zavaró. csudajó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

eszti87

2016. március 1.

A többi Zoeva ecsethez hasonlóan ez is kiváló minőségű. A tisztítása számomra nem macerás, de tény, hogy a fehér sörték már sosem lesznek újra, 1005-osan fehérek :) 7 EUR-ért vettem, ami több, mint baráti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

Ildie

2014. december 27.

Nekem fél éves és tartós. Olyan amilyennek lennie kell. A pucolása eltart egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Pandácska

2014. január 31.

Puha, lekerekített ecset. Szépen felveszi és leadja a festéket. Az ára kedvező, remélem nagyon tartós is lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.