Zoeva

Ár:   €14.50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2022. április 19.

Ár:   €14.50
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Kecske szőrből készült satírozó ecset.

16,3 cm

Ár: 7000 Ft , Eladó: ginger95
Állapot: Hibátlan, alig használt, Helyszín: -, fizetés: Egyeztetés szerint

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dunaimano

2021. október 26.

Az egyik kedvenc ecsetem, amit szinte minden nap kézbe veszek. Na jó, nem pont ezt... Van egy ugyanilyen alakú Sigma és Bőszecsetem is, ezeket rotálom. Kb egy éve van meg a Zoeva, ez alatt nem hullajtotta szőrét, nem veszített az alakjából, könnyen kimosható a mai napig. Ez a forma nekem nagyon bevált, sokféleképpen használom, pl. eszméletlen könnyű vele satírozni. De a mélyítőbe is használom színfelvitelre, vagy a mélyítő vagy fölötte lévő terület eldolgozására, a szemhéj púderezésére, mikor mire. Ráadásul nagyon puha is az ecset. Alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

danyadi77

2021. április 17.

Sosem volt MAC 217-esem, de én ezt ahhoz hasonlítanám. Nem is fogok venni, mert ezzel tökéletesen elégedett vagyok, több darabot is vettem belőle. Olcsóbb is, sokszor vannak kedvezmények a Zoeva oldalán, nem vészes külföldről megrendelni sem (nyilván a többi más szuper ecsetekkül együtt, sőt szettben éri meg leginkább). Viszonylag jól sikerül tisztítani is. Nem hullik, jól bírja a strapát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 17.

Kamea

2020. augusztus 25.

Jaj hát az imént csak annyit írtam, hogy: "Tegnap megrendeltem belőle a harmadik darabot. Azt hiszem, ez mindent elmond." A szemfüles moderátor persze egyből kiszúrta és törölte. Biztosan azért, mert többet kellene róla írnom. Ám legyen!
A rejtett szemhéjam miatt a mélyítővonalam fölé viszem fel vele a festéket. Az ecset fejének formája kicsit lapított, de mégis tömött, amit lehet keresztbe, és lehet hosszába is fordítani, egyik módszerrel se hibázunk. Szépen felveszi és le is adja a festéket, nem hullajtja a szőrét. Mosószappannal eddig még mindig sikerült szép fehérre kitisztítanom. 2 db rose golden változatom van belőle. Ha az egyik mosás alatt van, akkor a másikat használom, és ahogyan azt már említettem, hamarosan érkezik a harmadik ikertestvér is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 9.

Ez az ecset a Zoeva-k közül is az egyik jolly joker. Ideális a mérete, az ecset feje, formája, tömöttsége, puhasága, ahogyan a festéket felveszi és leadja, azaz mindene.
Ha csak egy szemre való ecsetet szeretne valaki venni magának, biztosan őt ajánlanám.
A jótanácsom: inkább kettesével vegyük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A jótanácsom: inkább kettesével vegyük!

mlexa

2019. november 8.

Valóban tökéletes ecset! Jó a minősége, könnyű vele dolgozni, jól kimosható. Nálam még egy szőrszála sem hullott ki, pedig már használom egy ideje. Teljes szemhéjra is fel lehet vinni vele a festéket, vagy csak a mélyítő vonalba. A színek összemosására is alkalmas. Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert akkora különbséget nem látok ez között, és egy hasonló drogériás ecsetem között. Szóval azzal is szépen lehet dolgozni és harmadába kerül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Csillampor26

2019. január 17.

Az összes Zoeva szemhéjpúder ecsetemet szeretem, de ez a kedvencem. Se nem túl nagy, se nem túl kicsi. Fel lehet vele vinni egész szemhéjra vagy csak a mélyítővonalba a festéket. Tökéletes satírozásra és egybedolgozásra is. 2 éve használom, de hibátlan állapotban van. Nem szineződött el, nem hullik. Mindemellett az ára is elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

fruzsinab98

2018. május 17.

Kedvenc ecseteim a Zoeva ecsetek. Nem hullik a szőr és nagyon jól lehet vele dolgozni. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

fvikus

2017. július 6.

Szerintem a MAC 217-esnek nincs ennél jobb dupe-ja! Az árát meg nem is említem. Jár az ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

svekits

2016. május 15.

Annyira jó kis ecset! Egyik irányban enyhén lapított, így arra is jó, hogy feltapogassuk a festéket a szemhéjra, viszont a vége satírozni is jó. Szerintem egy ilyen formájú ecset egy sminkelni szerető ember kollekciójában alapdarab (márkától függetlenül), annyira sokrétűen lehet használni és nagyon könnyű vele szépen dolgozni. Ennek a nyele is kényelmes, könnyű irányítani, precízen lehet vele dolgozni, és igazából nem is kell ügyes sminkelőnek lenni hozzá, az ecset csinálja a dolgát magától is. Nem lesz a festék foltos a szemhéjon, nagyon szépen elsatírozza a széleket is. Az egész Rose Gold set megvan, még nem volt alkalmam minden ecsettel kellőképp játszadozni, de eddig abszolút ez a kedvencem közülük. Szuper jó! Hétköznapra nem nagyon szoktam szemsminket csinálni, de ettől az ecsettől komolyan megjött a kedvem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Szilva86

2016. május 11.

Tökéletes satírozó ecset. Kicsit szélesebb, mint a MAC 217-es ecsete, de ár- érték arányban nagyon megéri. Három darabom is van belőle, mindennapos használatban vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.