Zoeva

Ár:   3720 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 5.

Kategória:   Ecsetek

Kecske szőrből készült satírozó ecset.

16,3 cm

Kamea

2020. augusztus 25.

Jaj hát az imént csak annyit írtam, hogy: "Tegnap megrendeltem belőle a harmadik darabot. Azt hiszem, ez mindent elmond." A szemfüles moderátor persze egyből kiszúrta és törölte. Biztosan azért, mert többet kellene róla írnom. Ám legyen!
A rejtett szemhéjam miatt a mélyítővonalam fölé viszem fel vele a festéket. Az ecset fejének formája kicsit lapított, de mégis tömött, amit lehet keresztbe, és lehet hosszába is fordítani, egyik módszerrel se hibázunk. Szépen felveszi és le is adja a festéket, nem hullajtja a szőrét. Mosószappannal eddig még mindig sikerült szép fehérre kitisztítanom. 2 db rose golden változatom van belőle. Ha az egyik mosás alatt van, akkor a másikat használom, és ahogyan azt már említettem, hamarosan érkezik a harmadik ikertestvér is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 9.

Ez az ecset a Zoeva-k közül is az egyik jolly joker. Ideális a mérete, az ecset feje, formája, tömöttsége, puhasága, ahogyan a festéket felveszi és leadja, azaz mindene.
Ha csak egy szemre való ecsetet szeretne valaki venni magának, biztosan őt ajánlanám.
A jótanácsom: inkább kettesével vegyük!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A jótanácsom: inkább kettesével vegyük!

mlexa

2019. november 8.

Valóban tökéletes ecset! Jó a minősége, könnyű vele dolgozni, jól kimosható. Nálam még egy szőrszála sem hullott ki, pedig már használom egy ideje. Teljes szemhéjra is fel lehet vinni vele a festéket, vagy csak a mélyítő vonalba. A színek összemosására is alkalmas. Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert akkora különbséget nem látok ez között, és egy hasonló drogériás ecsetem között. Szóval azzal is szépen lehet dolgozni és harmadába kerül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Csillampor26

2019. január 17.

Az összes Zoeva szemhéjpúder ecsetemet szeretem, de ez a kedvencem. Se nem túl nagy, se nem túl kicsi. Fel lehet vele vinni egész szemhéjra vagy csak a mélyítővonalba a festéket. Tökéletes satírozásra és egybedolgozásra is. 2 éve használom, de hibátlan állapotban van. Nem szineződött el, nem hullik. Mindemellett az ára is elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

fruzsinab98

2018. május 17.

Kedvenc ecseteim a Zoeva ecsetek. Nem hullik a szőr és nagyon jól lehet vele dolgozni. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

fvikus

2017. július 6.

Szerintem a MAC 217-esnek nincs ennél jobb dupe-ja! Az árát meg nem is említem. Jár az ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

svekits

2016. május 15.

Annyira jó kis ecset! Egyik irányban enyhén lapított, így arra is jó, hogy feltapogassuk a festéket a szemhéjra, viszont a vége satírozni is jó. Szerintem egy ilyen formájú ecset egy sminkelni szerető ember kollekciójában alapdarab (márkától függetlenül), annyira sokrétűen lehet használni és nagyon könnyű vele szépen dolgozni. Ennek a nyele is kényelmes, könnyű irányítani, precízen lehet vele dolgozni, és igazából nem is kell ügyes sminkelőnek lenni hozzá, az ecset csinálja a dolgát magától is. Nem lesz a festék foltos a szemhéjon, nagyon szépen elsatírozza a széleket is. Az egész Rose Gold set megvan, még nem volt alkalmam minden ecsettel kellőképp játszadozni, de eddig abszolút ez a kedvencem közülük. Szuper jó! Hétköznapra nem nagyon szoktam szemsminket csinálni, de ettől az ecsettől komolyan megjött a kedvem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Szilva86

2016. május 11.

Tökéletes satírozó ecset. Kicsit szélesebb, mint a MAC 217-es ecsete, de ár- érték arányban nagyon megéri. Három darabom is van belőle, mindennapos használatban vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

gina82

2016. május 10.

Nagyon puha,jó minőségű ecset.Már három darabom is van belőle.Többször mostam már,de semmi baja.Gyönyörűen lehet satírozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

Tvylvis

2015. december 16.

Nagyon jó ecset, szeretem nagyon. Minden nap előkerül, fogok is venni még egyet belőle. Tökéletes a mérete, formája, tömöttsége. Nagyon szépen felveszi a szemhéjpúdert, szépen le is adja. Külön szeretem benne, hogy mivel lapított, ezért az oldalával fel lehet vinni a szemhéjpúdert, míg a hegyét használva szépen el is lehet satírozni (azért persze egy erőteljesebb színnel ez már nem működik, de én extrém sötét színeket nem használok. Jól kézre áll, eddig a tisztítást is jól bírta, nem hullott ki belőle egyetlen szál sem, illetve a formáját is szépen visszanyerte. Az enyém még szép fehér is, bár én nem használok rettentően sötét színeket. Az ára szerintem teljesen rendben van. Körül fogok még nézni a márka ecsetei közt, eddig ezt és a 231-est vettem tesztelésre, és abszolút elégedett vagyok velük, ajánlom bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.