Zoeva

Ár:   €24.80   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   €24.80
Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Ecsetek

Válogatott Zoeva ecsetek, utazó méretben.

• 142 Concealer Buffer: korrektor felviteléhez és eldolgozásához
  • 228 Luxe Crease: szemfesték satírozásához és árnyékolásához a mélyítővonalban
  • 234 Luxe Smoky Shader: füstös hatású árnyaláshoz
  • 322 Brow Line: krémes és por állagú szemöldökformázó termékekhez

danyadi77

2020. január 1.

Egyre jobban szeretem a Zoeva ecseteket és egyre több van belőlük. Ez a kis szett egész barátságos áron érhető el, és számomra elég jól kihasználható darabok vannak benne utazó méretben. Talán a korrektor ecset legkevésbé, mert azt ujjal viszem fel, de fogok neki más szerepet találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.