Zöldvér

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabo.szandra1993, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A Green Mix 18-ban  nem csak a Green Mix 9-ben már jól megszokott összetevők találhatók meg, hanem kilenc új összetevővel gazdagodott a tartalom.

Nettó tömeg: 150 g

Felhasználási javaslat: napi 2x1 csapott adagolókanál egy pohár vízben elkeverve.

ÖsszetevőkÁrpafű,  Lucernafű,  Búzafű,  Zabfű,  Cékla,  Csalánlecél,  Ascorbic Acid,  Petrezselyem,  Kapor,  Koriandermag,  Csicsóka,  Medvehagyma,  Msm,  Spárga,  Borsikafű,  Magnézium-Szulfát,  Himalája Só,  Papaya (Levél és Gyümölcs)