Zöldvér

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szabo.szandra1993, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

Egy doboz tartalmának elkészítéséhez 1 kg friss zöld növényekból álló keveréket használtak. A kíméletes, alacsony hőfokú feldolgozás-technikának köszönhetően a termék megőrizte természetes vitamin és ásványi anyag tartalmát.

• A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez, a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, a fáradság és a kifáradás csökkentéséhez.
  • A Magnézium részt vesz a normál csontozat és a fogazat fenntartásában.

Napi ajánlott bevitel: 2 zacskó (Szükség esetén 3 zacskóra emelhető az adag).

Összetevők: Lucerna,  Zöldárpa Fű,  Búzafű,  Ascorbic Acid,  Zöldbab,  Csalánlevél,  Papaya (Gyümölcs és Levél),  Magnézium-Oxid,  Petrezselyem,  Zöldtea,  Borsmenta,  Savanyúságot Szabályozó (Nátrium-Hidrogén-Karbonát)