Zoologist

Ár:   67 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   67 800 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Megjelenés éve: 2019.

Fejjegyek: narancs, gyömbérszirup, méhpempő accord

Szívjegyek: seprűzanót, heliotróp, mimóza, narancsvirág

Alapjegyek: benzoin, labdánum, pézsma, szantálfa, tonka, vanília

Ár: 5700 ft+ postaköltség , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

Tiziana

2021. február 1.

Csodálatos, és nagyon addiktív.Nem lehet lejönni róla,
ha befújtad magad,egész nap szagolgatni fogod a csuklódat.
1. teszt papíron: még 2 nap múlva is gazdag,sokszínű, és egyáltalán...mennyei.
Rohanás vissza a Cherrybe, bőrön kipróbálni.Na itt már kicsit más a helyzet, mert hamar bőrközeli lesz,
és ha a maga nemében "gazdag" illat is, valahogy leegyszerűsödik, (legalábbis rajtam)
annyi csak mint egy finom méhviasz bevonat a bőrön.
Egyetértek az előttem írókkal, hogy ezért az árért sokkal hosszabban meg kéne őrizze
azt a sokszínűséget ami az elején annyira bámulatba ejt mindenkit.
Vettem egy mintát, örömmel fogom elhasználni,és tartok attól hogy a végére engem is beszippant
ez a gyönyörű nektár.
És akkor jön a nyűglődés, hogy úúúgy kéne egy üveggel...! Ha legalább lenne kisebb kiszerelés,
nem kéne magam elől dugdosni a kártyámat, nehogy eszement módra lenullázzam.
Hja, az illat függőség nehéz ügy, de ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Csodálatos, és nagyon addiktív.Nem lehet lejönni róla,
ha befújtad magad,egész nap szagolgatni fogod a csuklódat.
1. teszt papíron: még 2 nap múlva is gazdag,sokszínű, és egyáltalán...mennyei.
annyi csak mint egy finom méhviasz bevonat a bőrön.
azt a sokszínűséget ami az elején annyira bámulatba ejt mindenkit.
ez a gyönyörű nektár.
nem kéne magam elől dugdosni a kártyámat, nehogy eszement módra lenullázzam.
Hja, az illat függőség nehéz ügy, de ez van.

silence

2020. december 29.

Az összes Zoologist illat közül a Bee és az Elephant a kedvencem. (bár szöges ellentét a kettő - míg az Elephant egy roppanósan zöld, üde, friss illat, addig a Bee mééééééézédes, ahogy a neve is ígéri)
Szóval akkor a Bee:
Elképesztően valósághű méz és gyömbéres méhviasz nyitás után a virágok is kezdenek szépen egymás után kivirágozni. Rajtam a narancsvirág, ami a leginkább kiemelkedik, ez az édes virág tökéletesen beleillik az édes mézes képbe.
Sűrű, testes, kissé nehéz, de mégsem ragacsos virágméz illat, enyhe füstös háttérrel.
A teljes leszáradás után visszavesz egy picit a töménységből, ekkor már vaníliás-gyantás, szantálos, mézes illattá szelídül rajtam.
Unisex kategóriában fut, szerintem mégis inkább a női oldalra billen át….
Nagyszerű szillázs és tartósság jellemzi, bő 1 méteres hatósugarú, kb. 7-8 órás tartóssággal.
Meg kell hagyni: nagyszerű munkát végeztek ezek a szorgos kis méhecskék!👌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

Szóval akkor a Bee:
Unisex kategóriában fut, szerintem mégis inkább a női oldalra billen át….
Meg kell hagyni: nagyszerű munkát végeztek ezek a szorgos kis méhecskék!👌

Parfuwoman

2020. június 7.

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval .
Csodálatosan szép, ragyogó ,aranyló ,napfényes,méhpempős mézillatka. Szinte pillangók szállnak tőle a gyomromban, instant boldogságelixír.
Tényleg az,ami,nagyon naturális ,nagyon minőségi . Én imádom a méz illatát(is) és ez nagyon szépen leképezi azt a természetes ,gazdag illatot,amit egy máltai (eukaliptusz?)mézben éreztem gyerekként egy nyaraláson. Hoztunk is belőle több üveggel haza,isteni volt.
Viszont most itt jön a bökkenő ; az ára. Én szeretem a Zoologistot(bár eleinte nem kedveltem ),de mióta szinte az összes illatuk megvan/volt mintában ,már becsülöm. Tényleg átjön az alkotásaikból,hogy próbálnak valami olyat alkotni,ami új és nem a népszerű piacvezető parfümöket összegyúrni minőségi alapanyagokból.
Ez viszont szerintem pofátlanság ennyiért . Igaz,hogy isteni,s ha mondjuk felébe kerülne,akkor biztos spórolgatnék rá. De azért valljuk be,amilyen szép illat,elég egysíkú és lehetne kissé erőteljesebb is,ha már extrait. Ott van pl. a Civet ,Camel vagy a Chameleon,ami folyamatosan változik . Ebbe is tehettek volna az elejére valamit,mondjuk sárga virágokat ,amitől egy kicsit izgalmasabb lesz.
Nem pontozom le,mert imádom,csak az árát nem éri meg. Tartós ,érezhetően minőségi alapanyagokból készült darab és ha valaha szembejön velem egy üveges maradék jó áron,lecsapok rá . 5*,mert az illat maga szinte tökéletes .
U.i.: ha elkap valakit a melankólia,illatolja meg,nekem segített elűzni a rossz kedvemet . 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval .

Nina29

2020. május 15.

Mézes csoda :) Nagyon kellemes ,hamar bőrközeli illat, közepes-kis hatósugárral, ez szerintem bőrtől is függ. Tetszik,de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

VickyV

2020. február 5.

Update: rájöttem: ami még a háttérben érződik, nekem a frissen kinyitott szivaros doboz illata...

Kolozsváron jártam, ott volt szerencsém kipróbálni. Valami isteni! Ha valaki azt mondja nekem, hogy képzeljek el egy állatias méz parfümöt, jó eséllyel hülyének nézem:D de leginkább így tudnám jellemezni. Nem az a cuki méz, az a tinilányos. Olyan igazi beast. Összetett, extra és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Amea

2020. január 27.

Ha beleszagolok a tiszta mézbe, annak sosem olyan az illata, mint a mézes dolgoknak: a mézes cukorka, mézes tusfürdő, stb mind jóval direktebben, szintetikusabban jelenítik meg a mézet. (Az epres cukornak, fagyinak, testápolónak sem tiszta eper illata van, a banános dolgoknak sem tiszta banán gyümölcs illata)
Szerintem ez a parfüm mézes. Nem méz.
Nagyon édes, ami ebben az esetben nem baj, erős pézsmás animális vonallal, ami végig kiérződik. Nekem viszont hiányzik belőle a méz nyár-illata, a virágos felhangok, az aranyló puhaság, meg valami lágyság, ami enyhítené ezt a tömény mézes-viaszos aromát.
Nem sokat változik, rajtam kb 20 perc alatt megnyugszik és aztán kitart egész nap. Sőt.
A márkától megszokott hipertartós, minőségi parfüm, csak nem az én illatom. Simán el tudom képzelni, hogy valakinek nagyon jól működik a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Szerintem ez a parfüm mézes. Nem méz.

via0408

2020. január 23.

Ma érkezett meg ez a csoda. Első szippantásra elképesztően mézes - kicsit hasolít Kim Kardashian Pure Honey-jára, de csak a nyitásnál, mert az átmegy tusfürdős könnyűségbe, ez pedig sokkal testesebb és egy kicsit sziruposabb marad. Érzek benne valami alkoholosat, mintha egy jóféle likőr lenne, és mellette nagyon erősen ott van a méhviasz, valamint egy kis akácos felhang és a mélyben a gyömbér leheletnyi kesernyéssége. Semmi esetre sem mondanám egynemű mézillatnak, rengeteg dimenziója van, de ugyanakkor összetéveszthetetlenül és igazán méz. És édes. Nagyon édes. Szóval, ha valaki nem szereti az édes illatokat, akkor ez nem fog tetszeni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.