Zoya Goes Pretty

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3190 Ft

A Zoya Goes Pretty megalkotói hisznek abban, hogy a bőr kényeztetéséhez elég csupán néhány összetevő. Ebben a tégelyben finomítatlan ghánai shea vajat hoztak el számodra, mely minden bőrtípus számára ideális, így a száraz és érett bőrt is új erővel tölti meg.

Csodás krémes állaga megkönnyíti a mindennapos testápolást, puhasággal ajándékoz meg. Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így teljesen bőr- és környezetbarát. Használható arcra és testszerte, kiváló a kisbabák érzékeny bőrének ápolására is. Lágyan simogatja a bőrt borotválkozást és napozást követően, valamint használhatod körmeid és ajkaid kényeztetésére.

Ár: 3190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rosetta5

2016. április 28.

Az új kedvencem! Annyira imádom a dobozát és azt, hogy ennyire puha lesz tőle a bőr. Először kicsit nehezebb volt kiszednem a tégelyből a vajat, de ez második használatkor már nem okozott gondot. A tenyeremben picit megmelegítettem és alaposan bemasszíroztam. Szerintem még sosem volt ennyire jó tapintású a bőröm. A barátom szerint nem olyan jó az illata, de szerintem meg pont zseniális. Tiszta, friss, érzem, hogy nincs tele mindenféle illatanyaggal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Antoniamija

2015. október 30.

Rajongok a shea vajért, szerintem az egyik legjobb természetes bőrápoló. Sokan idegenkednek a szagától, de én kifejezetten kedvelem. Testápolóként és arckrémként is használom, nem találtam még alternatívát, ami ennyire puhává tette volna a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)