Zoya Goes Pretty

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 4190 Ft

Színtiszta bolgár csipkebogyó olajjal, valamint organikus damaszkuszi rózsaolajjal készült arcápoló.

Golyós kiszerelésének köszönhetően egyszerűen és gyorsan felvihető.

Normál, száraz és érett bőrre.

Mentes a káros adalékanyagoktól.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

NewNicky

2017. január 4.

Ajándékba kaptama szülinapomra a barátnőmtől és megmondom őszintén elsőre nem is annyira örültem neki, fogalmam sem volt róla, hogy ez egy színtiszta organikus készítmény. A csomagolása inkább átlagosnak mondható, mint különlegesnek. Első használatkor már az feltűnt, hogy mennyire praktikus ez a golyós kiszerelés, ráadásul szuperul masszírozza a bőrt. Aztán pár alkalom után azt is észrevettem, hogy olyan szuper sima lett a bőröm, mint még soha. Csodálatosan hidratál, miközben nem érződik, hogy az olaj elnehezítené a bőrt. És hát az illata, az valami isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

rosetta5

2016. november 9.

Szerintem a rózsa és csipkebogyó párosa verhetetlen. Nagyon megszerettem ezt a könnyű kis olajat, ami egyáltalán nem zsírosítja vagy nehezíti el a bőrömet. Olyan, mintha az ember valami fincsi elixírt kenne az arcára. Kedvelem az illatát is és nagyon sima, puha a bőr tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).