Zoya Goes Pretty

Ár:   6390 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 6390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 6390 Ft

Marokkó folyékony aranya, az argánolaj kiválóan ápolja arcbőrödet, testedet és gondoskodik hajkoronádról.

Kiváló az érett és száraz bőr mindennapos ápolására.

Nem tartalmaz semmilyen adalékanyagot, csakis a színtiszta olajat, mely a hideg sajtolásnak köszönhetően megőrizte értékes összetevőit.

Ár: 6390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Lilla777

2017. április 25.

Odavagyok az argánolaj illatáért, pedig sokan nem szeretik. Valamiért én vonzódom hozzá, nagyon kellemes, természetes. Reggel és este használom arctisztítást követően, nagyon gyorsan beszívódik, nem gond a sminkelés sem utána. Teljesen rendbe hozta a bőrömet. Nem húzódik, nincsenek pattanásaim. Nem olcsó, de szerintem teljesen megéri az árát. Viszonylag sokáig elég. 5 pontos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Nono1322

2016. november 16.

Kicsit húzósnak találtam az árát, de addig rágtam a párom fülét, míg végül meglepett vele a szülinapomon. Most, hogy már jó pár hete használom, teljesen megváltozott arról is a véleményem, hogy mennyibe kerül. Szerintem zseniális ez az olaj. Nem tudom, hogy mit művel a bőrrel, de egy igazi csoda! Elég belőle kis mennyiség, így bár nem nagy az üvege, de sokáig elég. Biztos, hogy fogok belőle még rendelni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil