Zoya Goes Pretty

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3790 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 3790 FT

100% hidegen sajtolt sárgabarackmag olajjal készült különlegesség arcápoláshoz és testmasszázshoz. I

Kiváló sminkeltávolító.

Alkalmas a normál, száraz, érett és érzékeny bőr ápolására.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat.

Ár: 3790 FT , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Nono1322

2017. március 9.

Egyszerűen imádja a bőröm a sárgabarackmagolajat. Már a második kis flakonnal fogyasztom és nem tudom megunni. Hihetetlen selymessé varázsolja a bőrömet, nem szárad ki. Tökéletes választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Lilla777

2017. január 4.

A téli hidegben a sárgabarackmagra esküszöm. Nagyon szépen ápolja a bőrt és ez a Zoya változat tényleg kiváló minőségű! Régebben iszonyúan kirepedezett a bőröm, teljesen kiszáradt, de már egy-két éve felfedeztem magamnak ezt a csoda olajat. Használtam több márkát is, de a Zoya vált be legjobban. Egyetlen baja, hogy elég pici, hamar elfogy, de már itt az utánpótlás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

bingus86

2016. november 4.

A másik nagy kedvenc az argánolaj mellett,de ezt kifejezetten az arcomra használom.Nem kell félni,nem zsírosítja le a bőrt,viszont kiválóan segít megelőzni és halványítani a korai ráncokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil