Zoya Goes Pretty

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Naurel.hu, 2690 Ft

A csodás arcápoló olaj hidegen sajtolt organikus perui jojobaolajjal készült.

Különösen zsíros és kombinált bőrűek számára ajánlott.

Alkalmas a szemkörnyék érzékeny bőrének ápolására. Kiváló sminklemosó is egyben, kíméletesen és hatékonyan távolítja el a festékmaradványokat.

Nem tartalmaz semmilyen adalékanyagot.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Lilla777

2017. március 10.

A jojobaolajat amúgy is imádom, de valamiért kifejezetten ez a golyós kiszerelés fogott meg. Szeretem, hogy könnyen kenhető és közben fincsin masszírozza az arcomat. A jojobaolaj hozta a formáját, ápol, szépít, selymesít. Kiváló termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

rosetta5

2017. január 25.

Eszméletlen szuper! A jojoba szerintem az egyik legkiválóbb bőrápoló, még sosem csalódtam benne. Amikor megkaptam ezt készítményt, akkor egy kicsit aggódtam, mert azt gondoltam, hogy nem fog sokáig tartani, elég pici az üvege. De tévedtem! Már közel egy éve használom és még mindig imádom. Nagyon kevés elég belőle és a golyós kiszerelés miatt egyszerűen adagolható. Nem fullasztja a bőrt, szépen ápol. Zseniális!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil