Zoya Goes Pretty

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3990 Ft

A Zoya Goes Pretty a finomítatlan ghánai shea vaj gyengéd ápolását a perui kakaóvaj féltő gondoskodásával társította, melyet a csodás csoki illat tesz teljessé. Az eredmény pedig selymesség és puha tapintás.

Ápold arcodat, testedet, vagy akár ajkaidat és körmeidet az értékes vajak különleges alkotóelemeivel!

Minden bőrtípusra alkalmas, a száraz, érzékeny bőr is meghálálja a vajak gondoskodását. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, egészség- és környezetbarát.

Hogy megőrizzék értékes összetevőiket, a vajak 40 fok alatt kerültek összeolvasztásra.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

kovikata

2016. február 4.

Kakaóvaj natúran, önmagában! Iszonyú nehéz hozáférni , nekem mindig úgy kell külön utánajárni. télen a bőröm megmentője ez a zoyás változat, nem kellenek a kőolajjal dúsított drogériás testápolók többet, mert csak ezt használom a nagy hidegekben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. október 1.

Valóban nagyszerű ez a testvaj. Isteni csoki illatú, a bőrön is megmarad egy ideig az illat. Könnyen kenhető, mélyen hidratáló testvaj. Az én száraz bőröm elég hamar beszívta, az eredmény egy puha bababőr. Este arckrémként is használom, hatása nagyszerű! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 1.

szivarvany80

2015. május 26.

Tavaly próbáltam ki először, hogy nem használok naptejet, hanem kakaóvajjal védem a bőrömet. Igaz, kerültem a 10-15-ig terjedő időszakot, de tényleg sosem égtem le, még csak ki sem pirosodott a bőröm. Nagyon kellemes barna színem lett. Mivel nekem ez a módszer bevált, idén már időben el kezdtem böngészni a kakaóvaj választékot. Annyira megörültem, amikor láttam ezt a shea vajas verziót, nekem ugyanis a shea az egyik kedvencem, csodákat művel a bőrömmel! A dobozát egyszerűen imádom, mindig élvezet a kezembe venni. A vaj nagyon lágy, hihetetlenül bársonyos utána a bőröm. Nem a shea vaj füstös, hanem a kakaóvaj csokis illata dominál. Hamar el fog fogyni, már látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter