Zoya Goes Pretty

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Naurel.hu, 4390 Ft

A Zoya Goes Pretty gondolt azokra, akik gyakran küzdenek hámló, viszkető bőrrel. A ghánai shea vajat argánolajjal házasította, mely egy különleges egyveleget alkot, ápolja a bőrt és puhasággal tölti meg.

Az argánolajat gyakran nevezik Marokkó aranyának is, ami több, mint egy egyszerű becenév, hiszen értékes összetevői új erővel töltenek fel, bearanyozva a hétköznapokat. A sűrű olaj lágyan keveredik a shea vaj lágyságával és gyengéden borítja be a bőrt, óvva, kényeztetve azt.

Napfürdőzés után különösen jól jön táplálása, simogatja a napsugaraknak kitett bőrt.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így kíméletes a bőröddel és a környezettel.

Hogy megőrizzék értékes összetevőiket, az argánolaj és a shea vaj 40 fok alatt került összeolvasztásra.

Ár: 4390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2015. szeptember 30.

Több shea vajas készítményt is kipróbáltam már, de ez a legújabb kedvencem. Fantasztikusan puhává varázsolja a bőrt, az illata nagyon kellemes, érződik, hogy nincs tele mesterséges illatanyagokkal. Hamar felszívódik, selymes tapintást ad a bőrnek. Már a második tégelyemet fogyasztom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

kovikata

2015. augusztus 11.

Az argánolaj régóta a kedvencem, szerintem az egyik legjobb bőrápoló. Már egy ideje szemezek a shea vajjal is, de valahogy nem szántam még rá magam a rendelésre. Hiba volt halogatni, mert fantasztikus! Ezt a párosítást szerintem receptre kéne felírni mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Argania Spinosa Oil