Zoya Goes Pretty

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 4690 Ft

A csipkebogyó értékes alkotóelemei új erővel töltik meg testedet, így sokkal magabiztosabbnak és sugárzóbbnak érezheted magad. Ehhez pedig a shea vaj gyengéd ápolása párosul, amely bársonyosságot kölcsönöz kültakaródnak.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, teljesen bőr- és környezetbarát.

Hogy megőrizzék értékes összetevőiket, a csipkebogyó olaj és a shea vaj 40 fok alatt került összeolvasztásra.

Ár: 4690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
szivarvany80

2016. május 4.

Imádom! Csodálatosan puha tőle az ember bőre. Nagyon bejön, hogy természetes az illata, nem émelygek, mint a mesterséges aromáktól. Úgy használom, hogy egy kis darabkát megolvasztok a tenyereim között és utána jó alaposan bedörzsölöm a bőrömbe. Nem hagy ragacsos érzetet, ugyanakkor szuper tapintású a bőröm. Az arcomon is kipróbáltam és nem ütött ki, pedig elég érzékeny vagyok a krémekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

rosetta5

2015. június 22.

Csipkebogyó mániás vagyok, úgyhogy nagyon megörültem, amikor rátaláltam erre a shea vajra, azonnal meg is rendeltem. Először is a doboza csúcsszuper! Nagyon tetszik, hogy szépen beszívódott, egyáltalán nem hagyott zsíros vagy ragadós érzetet és hihetetlenül puha lett a bőröm. Sajnos annyira rákattantam, hogy lassan el is fogy, vehetek egy újat. :( :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil