Zoya Goes Pretty

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 4390 Ft

A Zoya Goes Pretty a gésák szépségreceptjének is titulált kamélia különleges kényeztetését házasította a ghánai shea vaj értékes összetevőivel, melynek eredménye egy könnyű textúrájú, lágy testvaj, amely bársonyossá varázsolja bőrödet.

A tea- vagy kaméliaolajat a teanövény magjaiból nyerik. Japánban, Kínában évszázadok óta használják a bőr, köröm és haj ápolására. A szépségelixír különleges puhasággal öleli körbe a bőrt, melyhez párosul a shea vaj lágy kényeztetése.

Minden bőrtípusra ajánlott, így használhatod a száraz, érett és érzékeny bőr ápolására is. Alkalmas tested, arcod kényeztetésére vagy a töredezett körmök kezelésére. Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így egészség- és környezetbarát.

Ár: 4390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2016. április 20.

Nálam télen, nyáron alapdarab a shea vaj, egy a baj vele: nagyon nehéz organikusat beszerezni belőle! Gondoltam én, amíg meg nem találtam a Naurel webshopban ezt a Zoya goes pretty változatot… nyáron nem használom teljes testre, de lábszárra, talpra, könyökre mindenképp, hiszen ezek a részek a leghajlamosabbak a kiszáradásra. Lakatlan szigetre magammal vinném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

gendur.berni

2016. január 29.

Ma érkezett meg, és rögtön ki is próbáltam. A csomagolása egyszerű, de nekem tetszik, és 100 g szerintem elég sok belőle, ki fog tartani egy darabig az tuti. Nagyon-nagyon sűrű, nehezen kenhető, 3 percig kellett dörzsölgetnem mire egy picit megolvadt, hogy a kezem be tudjam vele kenni. Testvajként még nem tudom, hogy hogyan fogom majd használni, egy örökkévalóságig tartana annyit kiszedni belőle, ami elég az egész testemre, de azért majd megpróbálom. Használtam már többféle shea vajat és testvajat is, de egyik se volt ilyen nehezen használható, főleg nem 25 fokban. De cserébe egész gyorsan beszívódik és kevés is elég belőle. Az illata... őm, inkább szaga szörnyű. Mintha egy lufis zacskóba szagolnék bele, olyan gumiszaga van, éppen hogy nincs hányingerem tőle. Remélem hamar elillan ez a szag, mert nehéz elviselni. A kezem most szép puha lett tőle, de majd írok még a hosszabb távú hatásairól is meg, hogy milyen arcon, testen használni napi rendszerességgel. Egyelőre több negatívumát látom, mint előnyét, de talán a hatása majd kárpótol.

Update: Most már használom egy ideje, de pont olyan, mint bármilyen más shea vaj, csak ez sokkal büdösebb. Egy idő után kenhetőbbé vált, már nem olyan nehéz kivakarni a tégelyből. Szép, puha lesz tőle a bőröm, aránylag hamar be is szívódik. Jó lassan fogy, szóval elég gazdaságos. Elhasználom mindenképp, de venni nem fogok, max. más illatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Dius24

2015. november 6.

Nagyon beleszerettem sokan dicsérték úgy határoztam befektetek rá de csak 50 g kiszerelést választottam próbaként milyen a csomagolása nagyon szép és igényes a bőrt nagyon jó puhává varázsolja de az illata kissé nekem nem a legfinomabb olyan szúrós szagú ha egy picit jobb lenne az illata jobban kedvelném, de azért használom főleg a kezemre de néha az arcomra is !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

TBeszter

2015. szeptember 21.

Hát, én nagyon szerettem volna szeretni. Alapvetően igényes, jó minőségű terméknek tartom, nekem mégsem jött be. Nagy előnyének tartom, hogy fantasztikusan természetes... és attól tartok, hogy ennyi.
Számomra nagyon kellemetlen illata van, már az első próba után tudtam, hogy na, ez az a krém, amit akkor kell használnom, ha a férjem néhány órára távol van.
Az állaga engem alapvetően nem zavar, ki kell venni belőle egy adagot és kicsit megmelengeti és lehet használni, de az én bőrömön jó ideig ragacsos érzetet hagy, amit nagyon nem szeretek. A hatása jó, puhává teszi a bőrömet (az enyém is extra száraz), de nem tesz különösebb csodát. Őszintén szólva ritkán is nyúlok érte, mert van más testvaj, aminek ilyen a hatása, csak nincsenek mellette ilyen hátrányai (pl. szag).
Külsejét tekintve nagyon szép a grafikája, de maga a doboz egyáltalán nem praktikus, nagyon vékony, könnyen hajló anyaga van, ha egyszer leejti az ember, akkor a huppadás megmarad rajta. Én sokat utazom, ezért engem nagyon zavar, hogy minden apró ütődés meglátszódik.
Mindenképpen el fogom használni, mert az alapanyagait tekintve kincs, de alapvetően úgy gondolom, hogy ilyen árkategóriában ennél sokkal jobb krémeket lehet találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

szivarvany80

2015. augusztus 17.

Szerintem a shea vaj az, amely nem hiányozhat egy nő fürdőszobájából sem. Egyszerűen nem tudok olyan problémát, amin ne segítene. Hihetetlenül jól ápol, puha lesz tőle az ember bőre, fantasztikus! A Zoyának ezek a tégelyei pedig mesébe illőek. Aki még nem próbálta, nosza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

pmarcsi

2015. május 29.

Én vagyok az egyik szerencsés, aki tesztelheti ezt a krémet.
Nagyon izgatottan vártam, hogy megérkezzen a csomag, de mikor először szemügyre vettem, csalódottnak éreztem magam. Na mondom szuper, a szaga sem valami jó, az állaga pedig nekem kifejezetten nem tetszett. Úgy voltam vele, ha már megkaptam mégiscsak ki kellene próbálni. Hajszárítóval melengettem picit, és folyóssá vált az állaga. A legkritikusabb felület a testemen, a lábszáram. Teljesen mindegy, hogy mit kentem rá, hámlott a szárazságtól. De láss csodát, amióta használom ezt a terméket, semmi, de semmi baj a bőrömmel. Kifejezetten luxusérzetet kelt a használata. IMÁDOM!!
Nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fogom szeretni. Olyannyira megtetszett, hogy már rendeltem magamnak egy szilvásat is, mert nagyon izgatta a fantáziám. Még nem avattam fel, egyelőre csak nézegetem, de nagyon kíváncsi vagyok rá.
Ha van rá lehetőség, mindenképpen próbáljátok ki. Szerintem csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Én vagyok az egyik szerencsés, aki tesztelheti ezt a krémet.
Ha van rá lehetőség, mindenképpen próbáljátok ki. Szerintem csodaszer!!

katica131

2015. május 26.

Jeee, tesztelhettem :) először több dologtól is megijedtem: a szagától (igen, neki az van) és az állagától ... aztán rájöttem hogy kell használni, és megimádtam. Nekem nagyon száraz a bőröm (de tényleg, pereg le mindenhonnan a sok kis bőrdarab) úgyhogy én igazán kritikus tesztelője voltam. Azt kell, hogy mondjam: imádom. tényleg imádom. Nagyon profi krém, és abszolút megéri az árát, hiszen nem kell naponta többször átkenni a kezem, elég egyszer, indulás előtt, és voilá: gyönyörű, pihepuha kéz egész nap. Nagyon-nagyon sokáig elég lesz, hiszen állagának köszönhetően én döntöm el mennyit szeretnék használni, nem úgy mint a krémes krémeknél, ahol hajlamos vagyok benézni a mennyiséget. Engem abszolút meggyőzött,én száraz bőrűeknek már ajánlottam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. május 24.

Kicsit keményebb állagú, mint a szilvás változata, de könnyedén kivettem egy adagot a dobozból. A bőrrel érintkezve azonnal olvadt, így nagyon jól lehetett kenni. Az illata füstös, aki használt már ghánai finomítatlan shea vajat annak biztosan nem volt ez egy furcsa illat, sokkal lágyabb az állaga, mint a sima shea vajnak. Szárazabb bőrtípusú vagyok, a bőrömbe viszonylag hamar beszívódott. Nagyon kevés kell belőle és mindig nedves bőrbe kell masszírozni. Nagyon puha, bársonyos lett a bőröm tőle. Én este arckrémként is kipróbáltam és nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 24.

-.Nikii.-

2015. május 23.

Jaj de örültem, hogy megnyertem! Köszönöm! :)
Mannás időszakom után kíváncsi voltam más shea vaj milyen. Hát nem vagyok elájulva (de egyik seha vajtól sem). És még a futárfiú is kacérkodott velem. :D Illata furcsa, semleges, testápolónak használtam. Hajszárítóval megmelegítettem és úgy masszíroztam a lábamba. Eleinte felhajtott nadrágszárral mászkáltam, alig akart beszívódni, bosszankodtam is eleget, hogy majd jóóól lepontozom, de reggelre csodaszép pihepuha bőr fogadott. Alig akartam elhinni. Teljes áron nem biztos, hogy megvenném, de örömmel fogom elhasználni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Jaj de örültem, hogy megnyertem! Köszönöm! :)

zalla

2015. május 21.

A sok szappanos-kézfertőtlenítős kézmosás miatt a kézfejem bőre nagyon száraz, így ide próbáltam ki először a vajat. Kevés elég egyszerre, nagyjából ugyanannyi idő alatt szívódik be, mint egy nehezebb kézkrém. A hatása azonban sokkal jobb! Hosszabb ideig marad puha a bőröm, emiatt jóval kevesebb alkalommal elég használni. A lábszáramon is csodát tett, másnap is hidratáltnak éreztem a bőröm. Az illata a hatása miatt másodlagos: nekem tetszik a zöld teás-gyógynövényes illat, de mivel nem érezhető sokáig, annak se lehet zavaró, akinek ez nem jön be.
Az egyetlen hátránya szerintem, hogy az én alapvetően zsíros bőröm számára nehéz ez a vaj, ezért én a fentebb említett két területet leszámítva nem szívesen használom máshova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)