Zoya Goes Pretty

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Naurel.hu-n 4690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Naurel.hu, 4690 Ft

A Zoya Goes Pretty egy különleges receptúrával kedveskedik Neked, melyben egyesül a minőségi ghánai shea vaj ápolása az organikus levendulaolaj gyengédségével és csodás aromájával.

Csak dőlj hátra egy fárasztó nap után és élvezd, amint összetevőik lágyan beborítják bőrödet, a virágos aroma száműzi a negatív gondolataidat és Te csak megpihensz simogató ölelésükben.

Hogy megőrizzék természetességüket, a levendulaolaj és a shea vaj 40 fok alatt került összeolvasztásra.

A testvaj nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így bőr- és környezetbarát.

Ár: 4690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nono1322

2016. október 12.

A levendulának egész egyszerűen nem tudok ellenállni. Azt szeretem ebben a vajban, hogy tényleg annyira természetes. Nagyon hosszú ideig érzem a bőrömön az illatát annak ellenére, hogy nem szintetikus aromákkal van tele. A shea vaj pedig egyszerűen mennyei bőrápoló! Kicsit nehezen kenhető, de meg szoktam melegíteni picit a kezemmel és amikor már kezelhető, akkor jó alaposan bemasszírozom. A száraz bőrömre a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

rosetta5

2016. május 11.

Abszolút favorit! Mennyei levendula illata van és hát a shea vaj? Ennyire puha szerintem egyik alapanyagtól sem lesz a bőröm! Tiszta, természetes, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Zellerlevel

2016. március 30.

Ha shea vaj, nálam csak a Zoya goes jön szóba, mert 100%-osan tiszta, kemikáliáktól mentes készítményt szeretnék venni, ha már a kisbabámra is kenem. Télen és tavasszal imádjuk, nyáron napozás után használjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

kovikata

2015. június 5.

Shea vaj és levendula – gondoltam, ezekkel nem foghatok mellé. Amikor megérkezett, azonnal megfogott a csomagolása, imádom ezt a tégelyt, nagyon dizájnos. Kicsit tartottam tőle, hogy a shea vaj füstössége esetleg agyonnyomja a levendula illatát, de kellemesen csalódtam! Kipróbáltam a kezemen, mivel az utóbbi időben nagyon ki volt repedezve és nem hiszitek el, de egy nap alatt teljesen helyrehozta. Annyira puha lett a bőröm, mint még soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

halmosibarbi

2015. június 2.

Úristen, úristen, úristen!!!! Nem tudok betelni vele!!!! Imádom! Legszívesebben egész nap szagolgatnám! És hogy mit művel a bőrrel, az hihetetlen?! A puha szó sem adja vissza azt az érzést, amit tapasztaltam. Hiába, a shea vaj a No. 1.!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)