Zoya Goes Pretty

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 5590 Ft

A Zoya Goes Pretty egy igazán különleges testvajjal kedveskedik, melyben a finomítatlan ghánai shea vaj értékes összetevőit társítja a damaszkuszi rózsaolajjal.

A rózsabimbók májusban bontják ki szirmaikat, amikor mindent beborítanak édes illatukkal. Olajukból pár csepp is simogatja testet és lelket. A rózsaszín cseppek különleges elegyet alkotnak a sűrű és krémes shea vajjal, mely gyengéden borítja be a bőrt, különleges ápolást biztosítva testszerte, kényeztetve az arcbőrt, az ajkakat és a körmöket.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, így bőr- és környezetbarát.

Ár: 5590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

aivil

2015. június 18.

Romantikus, kényeztető, szeretnivaló! Nagyon átütő benne a rózsa, mennyei az illata. A shea vaj pedig egyszerűen lenyűgöző, hogy mit csinál a bőrrel: puha és selymes lesz tőle. Kiváló választás volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil