Zoya Goes Pretty

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Naurel.hu, 5590 Ft

A Zoya Goes Pretty egy nagyon különleges testvajat alkotott számodra, melyben a szilvamagolaj értékes összetevői és mandulás aromája gyengéden keveredik a minőségi ghánai shea vaj krémes állagával, bársonyos puhaságot kölcsönözve még a száraz, kirepedezett bőrnek is.

A marcipán illatú vajnak képtelenség ellenállni! Használható arcon és testszerte, kiváló a cserepes ajkak ápolására.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, bőr- és környezetbarát.

Ár: 5590 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

evelinmolnar

2015. július 15.

Nagyon tápláló, hihetetlenül puha lett tőle a bőröm. Hiába, a shea vaj, az shea vaj. A marcipános illata zseniális, az embernek kedve lenne belekóstolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. április 30.

Valóban marcipán illatú, szerintem kellemes, jól kenhető, lágyabb állagú. Száraz bőrre kiváló, nagyon puhává teszi azt, a bőröm másnap is ugyanolyan puha maradt, mint előző este. Kevés kell belőle, rá kell szánni pár percet, hogy jól beszívódjon a bőrbe, de megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 30.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)