Zoya Goes Pretty

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3190 Ft

Elbűvölően csokis illatú perui kakaóvaj, mely lágyan vonja be a bőrt és bársonyosan puhává varázsolja.

Édes aromája egész nap elkísér, tested pedig meghálálja óvó kényeztetését. Felejtsd el a kiszáradt, berepedezett bőrt, csak élvezd, amint értékes összetevői simogatnak és selymességgel ajándékoznak meg!

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, csakis színtiszta kakaóvajat.

Egy kis darabkát melegíts meg a kezeid között, majd alaposan masszírozd bele a bőrödbe! Merülj el csodálatos textúrájában és mennyei illatában!

Ár: 3190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Aisa

2020. június 10.

Még az üveges változatát használtam. Ami pozitívum, hogy tényleg csak kakaóvaj van benne, semmi más. Viszont ehhez képest elég drága. Ami miatt még nem szeretem, az a rendkívűl körülményes kinyerése az üvegből. Elképesztő nehezen válik kenhető állapotúvá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

aivil

2016. október 12.

Eszméletlen az illata! Valahogy úgy vagyok vele, mint amikor ott van előttem egy üveg Nutella és bele akarok enni azonnal. Egész nyáron ezt használtam napozáshoz és bőrápoláshoz és fantasztikusak a tapasztalataim. Annyira puha lesz tőle a bőr és gyönyörű barna színt kölcsönöz. Nagyon odafigyeltem, hogy csak fokozatosan szoktassam a bőrömet a naphoz, de azalatt a kevés idő alatt, amit kint töltöttem, remekül védett a leégéstől és szebb színem lett, mint korábban, ha napoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 12.

denisawry

2016. április 28.

Korábban még soha nem használtam kakaóvajat, viszont annak idején lehetett kapni valami csokis arckrémet, ami émelyítően büdös volt. Most, hogy kipróbáltam ezt a vajat tudom, hogy annak semmi köze nem volt a kakaóhoz, valami mesterséges illatanyaggal szennyezett borzalom volt.

Ennek viszont tényleg mennyei csoki illata van, az ember jóformán beleharapna. Szépen hidratál, isteni puha lesz tőle a bőr. Elsősorban természetes napvédőt kerestem (nyilván nem helyettesít egy naptejet) de mindennapos testápoláshoz is szuper. Jó, hogy rátaláltam. Amit nem árt tudni: a vajak alapvetően kicsit macerásabbak egy átlag testápolónál, és lassan szívódnak be. Nekem így is megéri, a hatás összehasonlíthatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

rosetta5

2015. július 20.

Tavaly kiderült, hogy allergiás vagyok a naptejekre, úgyhogy egyáltalán nem használhatok ilyen készítményt. Eléggé kétségbeestem, hogy most mi lesz, mert szeretem, ha van egy kis színem, leégni viszont nem akarok. Pár barátom esküszik a kakaóvajra, úgyhogy jobb híján kipróbáltam. Csak pozitív tapasztalataim vannak! Az illata mennyei és a bőröm nagyon puha lett tőle. Ráadásul tényleg védett! Még csak piros sem lettem, pedig órákig kint feküdtem a napon. Igaz, hogy kerültem a déli órákat, de szerintem ez akkor is nagy szó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter