Zuii

Ár:   9 995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Hanismoki, Módosítva: 2017. július 11.

Ár:   9 995 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Zuii Organic fixáló poralapozó púderét viselve érezheted az igazi "Viselj virágokat az arcodon!" érzést. A tégelyben láthatod is a gyönyörű rózsaszirmokat.
Ez a természetes termék táplálja és védi a bőrt, egy nagyon könnyű formula, amely kivételes fedést és tartást biztosít a bőrnek. Tökéletesen egyensúlyban tartja a bőr olaj tartalmát és minimalizálja a csillogást. A mályvacukor, a mogyoró kivonat, a Kamillavirág olaj és az Aloe Vera segítségével kiválóan hidratálja a bőrt.

A Zuii Organic Tanúsítottan Bio fixáló poralapozó púdere egységesíti a bőrfelszínt. Tökéletes fedést, matt fixálást és természetes hatást nyújt a bőrnek.

Ár: 6000 , Eladó: Maghy84
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Kőszeg, fizetés: személyes átvétel, posta