Agnesanna

Regisztráció dátuma: 2018. január 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 19.
Bőrtípus: -

Megnézem

Majda Bekkali Mon Nom est Rouge

Majda Bekkali Mon Nom est Rouge
2019. május 20.

Ezt a Majda Bekkali Mon Nom est Rouge –t az összetevőlista alapján rendeltem, hiszen oly sok nagyszerű dologból lett megalkotva.
Úgy gondoltam, ez csak jó lehet.
Az első felfújás után azonban jött a feketeleves.
Rajtam ez a parfüm olyan tombolásba kezdett, hogy egy órán át képtelen voltam közelről megszimatolni, mert szinte az agyamig kúszott fel az illat.
Mit kúszott, inkább beledöfött, mint egy tőr.
Még 2 és fél óra múlva is lehengerlő volt. A körülöttem ülők megkértek rá, hogy ne nagyon hadonásszak a kezemmel, mert leszédülnek a székről.
Szóval rajtam brutál lett. (És ez csak egy fújás, sőt, inkább csak egy kis pisszentés volt.)
Órákon át nem enyhült és nem jöttek elő egyenként a jegyek, csak ezt az erős összetett illatot éreztem.
De a ruhámon két nap után elviselhetőnek és hordhatónak tűnt. :)
Remélem másnak pozitívabb élménye volt vele!

Aedes de Venustas Cierge de Lune EDP

Aedes de Venustas Cierge de Lune EDP
2019. április 27.

Az első találkozásom, egy 5 ml-es mintával elég lehangolóan indult.
Felnyitottam a kupakot és beleszimatoltam, majd félre tettem, azzal a gondolattal, hogy ez is mehet a többi eladásra szánt közé.
Később persze felfújtam egy adagot a csuklómra és az első szippantásnál megállapítottam, hogy na ez sem lesz szerelem és mentem tovább, végezni a napi teendőket.
Kb. fél óra múlva, arra lettem figyelmes, hogy valami meleg, krémes illatot érzek imitt-amott a levegőben.
Felemelt fejjel és összpontosított figyelemmel kémleltem, hogy mi lehet ez és honnan jön! Majd pár perc kutakodás után jöttem rá, hogy ez bizony én vagyok. Vagyis én és a Cierge de Lune összhatása.
Attól kezdve folyamatosan a csuklómat szaglászva közlekedtem, hatalmas mély szippantásokkal és sóhajokkal, hogy "Ez valami Isteni illat!".
A kis fűszeres, pimasz, borsos indításból, egy finom, nőies, krémes, meleg, kifinomult illat lett.
A vaníliát érzékivé és lággyá varázsolják az őt körbeölelő ylang, hedoin és pézsma jegyek, melyet a bőr finoman megemel és tovább fokoz.
Mérsékelt hatósugár, de tartós bőrközeliség és nálam óriási szerelem!

Illuminum Saffron Amber

Illuminum Saffron Amber
2019. április 23.

Sáfránykedvelő vagyok, a konyhaművészetben is. Szeretem a mély, balzsamos, fűszeres illatát mikor a porcelán mozsárban porítom. És persze innen egyenes út vezetett a sáfrányos illatokhoz. Az pedig, hogy az Illuminumnál sáfrány és ámbra párosra leltem csak meghatványozta a rajongásom!
A Saffron Amber felfújásánál érezhető egy friss, citrusos fűszeresség, mely csak rövid ideig tart, és utána édesen, balzsamosan fűszeres, aranyló puha illattá válik. Nem változékony, lineáris és kiegyensúlyozott. Hamar bőrközelivé szelídül, amit ebben az esetben inkább előnynek érzek.
Kedvenc parfümjeim rám erősen addiktív hatással vannak és más-más pozitív lelkiállapotokat erősítenek fel.
Az Illuminum Saffron Amber-je az egyik leginkább megnyugtató, meditatív állapotot generáló, lazító, kiegyensúlyozott lelkiállapothoz segítő parfümöm.
Ha a jógát és az illatokat össze kéne párosítanom, ő állna az első helyen.
Nagyon nagy szerelem!