agnescz

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

2017. december 8.

Szuper testápoló! Pillanatok alatt beszívódik, és selymes, bársonyos, hidratált lesz tőle a bőröm. Nem kaptam az extra száraz bőrre valót, így megvettem ezt. Nekem jobban bejött. Azt is szívesen használom, de a kedvenc ez lesz. Az illata finom, diszkrét, és hamar elillan, ami számomra fontos. Utálom, ha keverednek rajtam az illatok.

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Éjszakai Krém
2017. november 30.

Nekem nem jött be. Mély pattanást okozott, ami csak sokára tisztult ki. Szépen simítja a bőrt, egységesebbé tewszi a bőrképet, de emiatt nem tudom használni.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2017. november 14.

Kis kiszerelésben rendeltem, de liter számra fogom venni.:) Az arcomon halványítja a foltokat és egyenletessé teszi a bőröm.
Mivel olvastam, hogy többen kipróbálták kiütésre is a hámlasztókat, így én is kísérletet tettem.
Van a bokám körül egy tenyérnyi elszíneződött terület, ahol apró kiütések jelennek meg tavasszal, ez őszre barnás folttá alakul, de állandóan ott van és nagyon csúnya. Pár napja használom rá ezt a folyadékot, és már alig látszik. Egy száraz foltot is kezeltem vele a hátamon, az is szépen kisimult. Amit még észrevettem, hogy mióta használom az arcom elképesztő mennyiségű krémet vesz fel. Eddig se voltam kispályás, de most pillanatok elkenek egy 50ml-s hidratálót.